اخبار
 انتشار: 13 اسفند 1397
   مشاهده: 137

  کارگاه آموزش پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال در دبیرستان پسرانه شاهد خیبر

   معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار اهواز از برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از حوادث و اتفاقات چهارشنبه آخر سال(سوری) در دبیرستان پسرانه متوسطه اول شاهد خیبر واقع در کوی سعدی خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه چهار، آرش دُر، درخصوص برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال گفت: معلومات،‌ آگاهی‌ها، نگرش، اعتقادات و باورهای افراد در مورد هر موضوعی نظیر حوادث چهارشنبه ‌سوری، عوامل مستعد کننده رفتار سالم و پیشگیری از این حوادث را تشکیل می‌دهد، چراکه این عوامل در فرد ایجاد انگیزه می‌کند تا رفتار خود را تغییر داده و از بروز این گونه حوادث جلوگیری کند.  

مدیر منطقه چهار افزود: این کارگاه آموزشی با مشارکت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه و معاونت امور اجتماعی نیروی انتظامی با هدف تمرکز بر پیشگیری، نحوه مراقبت از آسیب های احتمالی، ترویج فرهنگ ایمنی در بین دانش آموزان و کاهش خسارات جانی و مالی در مدارس سطح منطقه برگزارمی شود.

موسی خنافره معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه نیز در این خصوص گفت: با توجه به نزدیک شدن چهارشنبه آخر سال آموزش و فرهنگ سازی نقش مهمی در پیشگیری از حوادث تلخ دارد.

در همین راستا با همکاری معاونت امور اجتماعی نیروی انتظامی کارگاه های آموزشی در سطح چند مدرسه پسرانه متوسطه اول برگزار می شود.

 

نویسنده خبر: ز. لیموچی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها