اخبار
 انتشار: 15 اسفند 1397
   مشاهده: 151

  مراسم پاسداشت هفته درختکاری در شهرداری منطقه چهار

   با تلاش معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه چهار، مراسم پاسداشت هفته درختکاری با حضور مدیر منطقه چهار شهرداری و دو دبستان دخترانه شکوفه و استثنایی شوریده شیرازی در سطح منطقه چهار برگزار شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه چهار اهواز، آرش دُر گفت: ایرانی ها هر سال با کاشت درخت به استقبال سال نو رفته و در واقع با این کار نمادین در آستانه بهار، زندگی را به زمین بر  می گردانند.

مدیر منطقه چهار افزود: در ادیان مختلف جهان درخت و درختکاری جایگاه خاصی دارد.دین مقدس اسلام نیز بشر را به کاشت درخت ترغیب و تشویق کرده است.

وی درخت و درختکاری را راه حل مناسبی برای مبارزه با آلودگی ها دانست و افزود: روز درختکاری بهانه ای است برای اینکه ما به محیط زیست احترام گذاشته و آن را احیاء کنیم در همین راستا شهرداری این منطقه با مشارکت دبستان دخترانه شکوفه و دبستان استثنایی شوریده شیرازی اقدام به کاشت نهال در پارک بانوان و پارک ترافیکی بهاران کردند.

بنا به این گزارش در این مراسم که با تلاش معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار برگزار شد آرش دُر مدیر منطقه از دانش آموزان و اولیاء مدرسه و شهروندان خواست تا جهت حفظ محیط زیست با شهرداری مشارکت جدی داشته باشند.

نویسنده خبر: ز. لیموچی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها