اخبار
 انتشار: 20 اسفند 1397
   مشاهده: 98

  برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از خطرات چهارشنبه آخرسال در مدارس سطح منطقه چهار

   معاون اموراجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار اهواز از برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از خطرات چهارشنبه آخرسال (سوری) در هنرستان بیت المقدس و دبیرستان دوره متوسطه اول دکتر معین خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه چهار، آرش دُر درخصوص برگزاری کارگاه آموزشی آگاهی از خطرات چهارشنبه سوری گفت: برای پیشگیری از حوادث و اتفاقات چهارشنبه سوری و ارتقای سطح آگاهی مردم به ویژه گروه‌های در معرض خطر از جمله نوجوانان ،معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه با مشارکت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی نیروی انتظامی اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از خطرات چهارشنبه سوری در مدارس فوق الذکر کرد.

مدیر منطقه چهار افزود: متاسفانه در سال های اخیر شکل سنتی چهارشنبه سوری تغییر یافته و به بازی‌های خطرناک با مواد منفجره و محترقه تبدیل شده است به طوری که بسیاری از نوجوانان و حتی بزرگسالان در آستانه سال جدید دچار مصدومیت‌های شدیدی می‌شوند.

مدیر منطقه چهار افزود: چهارشنبه آخر سال یکی از پر خطر ترین روزها در بوجود آمدن حوادث برای دانش آموزان است که برگزاری این کارگاهها با حضور کارشناس نیروی انتظامی در پیشگیری بسیار موثر بوده و سطح آگاهی دانش آموزان را ارتقاء می دهد.

 

 

نویسنده خبر: ز. لیموچی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها