اخبار
 انتشار: 23 اسفند 1397
   مشاهده: 106

  کاشت گل‌ها‌ی فصلی متنوع در منطقه چهار در قالب طرح استقبال از بهار 98

  به منظور آماده سازی شهر برای استقبال از بهار 98 و زیباسازی سطوح فضای سبز برای بهره برداری شهروندان، گلهای فصلی در سطح منطقه کاشته می شود.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه چهار آرش دُر مدیر منطقه 4 گفت : گل های فصلی با تنوع گونه ای شامل شمعدانی ، اطلسی، لگنوم ، سدوم و ... به تعداد بیش از پنجاه ویک هزارو نصدو بیست اصله در حال کاشت است که تا پایان اسفندماه کاشته خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه در اسفندماه سال جاری در کلیه سطوح گلکاری، کاشت گلها در قالب طرح مشخص و با تفکیک رنگ انجام می شود که طبق برنامه زمانبندی از اواسط بهمن ماه سال جاری بستر سازی باغچه ها شروع شده و توزیع و کاشت گل نیز که از ابتدای اسفند ماه آغاز شده تا پایان سال به اتمام خواهد رسید.
دُر اظهار کرد: در سال جاری به منظور افزایش تنوع گلها نسبت به کاشت گلهای سدوم ، اطلسی و شمعدانی نیز در نقاط مشخصی از سطح منطقه اقدام شده.
همچنین آرش دُر اشاره کرد: برای زیبا سازی بهتر سطوح فضای سبز، همزمان لکه گیری و نشاء کاری چمن نیز با جدیت در حال انجام است تا بتوانیم زیبایی بصری بیشتری را در سطح شهر ایجاد نماییم.
وی خاطرنشان کرد: از همشهریان عـــــزیز تقاضا داریم از تردد روی چمن و باغچه های گل که تخریب فضای سبز و صرف هزینه‌های مجدد را به همراه دارد، خودداری کرده و خادمان خود را در شهرداری در جهت حفظ و توسعه فضای سبز یاری نمایند.

نویسنده خبر: ز. لیموچی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها