اخبار
 انتشار: 25 اسفند 1397
   مشاهده: 131

  پرواز پاراگلایدر و پاراموتور در پارک مالیات در منطقه چهار

   مدیر منطقه چهار اهواز از پرواز پاراگلایدر و پارا موتور با تلاش معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه در پارک مالیات واقع در انتهای جاده ساحلی گلستان خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه چهار اهواز، آرش دُر گفت: پاراگلایدر و پاراموتور یک ورزش تفریحی و بسیار هیجان انگیز است و با توجه به اینکه ورزشی نو ظهور است اما هم به عنوان آموزشی و هم به عنوان تور تفریحی متقاضیان زیادی دارد.

مدیر منطقه چهار افزود: با همکاری و هماهنگی انجمن های ورزشی استان و کمیته ورزش های هوایی برای اولین بار در اهواز با مشارکت معاونت فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز و معاونت امور اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شهرداری منطقه چهار یک دوره پرواز پاراگلایدر و پاراموتور در پارک مالیات برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این برنامه تفریحی، ورزشی را استقبال از بهار علوی عنوان کرد و افزود: به مناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت اولین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی (ع)، ولادت امام جواد (ع) و استقبال از سال نو این همایش برگزار شد.

گفتنی است این برنامه تفریحی ، ورزشی جمعه 24 اسفند ماه با حضور سنواتی رئیس شورای اسلامی شهر اهواز ، کعب عمیر و محسن موسوی اعضای شورای اسلامی شهر اهواز،مسئولین شهرداری اهواز، مدیر شهرداری منطقه چهار و دیگر معاونین و مسؤلین منطقه چهار در پارک مالیات واقع در ساحلی گلستان از ساعت 9 صبح تا ساعت 19برگزار شد که مورد استقبال خوب شهروندان قرار گرفت.

گفتنی است در پایان این برنامه پرچم ملی ایران، پرچم شهرداری منطقه چهار اهواز و پرچم معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه چهار به اهتزاز در آمد.

 

 

نویسنده خبر: ز. لیموچی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها