اخبار
 انتشار: 20 تیر 1394
   مشاهده: 1137

  سرویس‌دهی سازمان اتوبوسرانی اهواز با بیش از 400 دستگاه اتوبوس در شبهای قدر

  این آمد و شد آنقدر مهم است که همه ساله برنامه‌ریزی خاصی برای آن از سوی سازمان اتوبوسرانی اهواز با هماهنگی دیگر دستگاههای  اجرایی شهرستان صورت می‌گیرد.

    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی اهواز (رسارا) در شب‌های قدر از نوزدهم تا بیست و سوم ماه مبارک رمضان، عده زیادی از شهروندان اهوازی برای شرکت در مراسم ویژه این شبهای گرانقدر به مصلی بزرگ مهدیه امام خمینی (ره) رفته و پس از پایان مراسم به سوی منازل خود بر می‌گردند. این آمد و شد آنقدر مهم است که همه ساله برنامه‌ریزی خاصی برای آن از سوی سازمان اتوبوسرانی اهواز با هماهنگی دیگر دستگاههای  اجرایی شهرستان صورت می‌گیرد.

محمد رستم منش گفت : به منظور ایجاد تسهیلات لازم و سهولت در ارائه خدمات رسانی به شهروندان بصورت رایگان ، طرح ویژه‌ای را تنظیم کردیم که بر اساس این طرح بیش از 400 دستگاه اتوبوس در این سه شب مشغول سرویس‌دهی و خدمات دهی به همشهریان مؤمن و خداجو هستند.

وی به ثواب خدمت به شهروندان در این شبها اشاره کرد و افزود : خدمات رسانی و سرویس دهی توسط ناوگان سازمان اتوبوسرانی اهواز به شهروندان خدمتی است که پرسنل سخت کوش سازمان آن را برعهده دارند که بر این خدمت افتخار می کنندو از شهروندان عزیزتقاضای دعای خیر در این شب های عزیز را دارم .

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز در ادامه از ایجاد یک پایانه موقت در لیالی قدر خبر داد و گفت: این پایانه‌ موقت در مقابل  مصلی برزگ مهدیه امام خمینی (ره) و در قالب 70 مسیر ایجاد می‌شود.

وی در پایان اظهار کرد : استقرار 2واحد امداد اتوبوس و 3 دستگاه خودرو گشت در محدوده پایانه‌ موقت برای سرعت بخشیدن به رفع نقص اتوبوس‌ها و مشکلات احتمالی برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان برنامه ریزی شده است.

 

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها