اخبار
 انتشار: 26 اسفند 1397
   مشاهده: 189

  برگزاری جشن بزرگ مولود کعبه ویژه کارکنان شهرداری منطقه چهار اهواز

   معاون امور اجتماعي و فرهنگي شهرداري منطقه چهار اهواز از برگزاري جشن مولود کعبه ویژه کارکنان شهرداری منطقه چهار در تالار شهید جمالپور(شهر) خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه چهار اهواز، آرش دُر ضمن خیر مقدم و تبریک میلاد با سعادت حضرت علی(ع) و خواستار ایجاد فضای شاد و صمیمی در بین همکاران شد.

مدیر منطقه چهار هدف از برگزاری این برنامه را ایجاد نشاط، و شادابی در میان همکاران عنوان کرد و افزود: یکی از وظایف اصلی مدیریت شهری ایجاد انگیزه و نشاط در بین کارکنان و شهروندان است.

وی ادامه داد: برگزاری این مراسم ها می تواند در راهبرد و تلاش همکاران برای افزایش بهره وری موثر باشد.

آرش دُر تصریح کرد: به همین مناسبت مراسم جشن باشکوهی با حضور جمع زیادی از کارکنان منطقه در تالار شهید جمالپور(تالار شهر) روز گذشته 26 اسفندماه  همزمان با میلاد با سعادت امام جواد (ع) برگزار شد و تا پاسی از شب نیز ادامه داشت.

وی افزود: در این جشن پس از تلاوت قرآن، برنامه های شاد و مفرحی از قبیل: سخنرانی کارشناس خانواده، مداحی حاج حسن صفری، برنامه کودکان با اجرای عمو سعید مجری توانمند برنامه کودک و نوجوان شبکه استانی، نمایش، خواننده پاپ و مسابقه اجرا شد.

گفتنی است در این جشن با شکوه، فلسفی، ایزدی و حیدری اعضای شورای اسلامی شهر اهواز و معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری اهواز نیز حضور داشتند.

 

 

نویسنده خبر: ز. لیموچی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها