اخبار
 انتشار: 20 تیر 1394
   مشاهده: 662

  سرویس دهی سازمان اتوبوسرانی اهواز در روز جهانی قدس

به گزارش اداره روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی اهواز (رسارا) : ناوگان سازمان اتوبوسرانی با هدف تسهیل در جابجایی و حضور بموقع مردم همیشه در صحنه اهواز در راهپیمایی روز جهانی قدس از نقاط مختلف کلانشهر اهواز به محل برگزاری مراسم سرویس دهی انجام شد.

بر اساس فرمایش رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) که در دفاع از مردم مظلوم فلسطین روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان را روز جهانی قدس نامیدند مردم ولایتمدار و روزه دار اهواز همچون سایر هموطنان امسال نیز با توجه به گرمای بالای هوا در این مراسم شرکت کرده و حماسه ای پر شور را رقم زدند.

محمد رستم منش مدیر عامل سازمان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان محترم گفت : سازمان اتوبوسرانی اهواز کار جابجایی شهروندان اهوازی را از ساعت 9 صبح روز جمعه 19تیرماه آغاز کرد و روزه داران عزیز را به محل شروع مراسم راهپیمایی (مسجد آیت الله جزایری) واقع در خیابان امام خمینی(ره) انتقال داد.

وی در پایان یادآور شد: در پایان مراسم و بعد از فریضه نماز جمعه کار انتقال روزه داران و شهروندان گرامی توسط اتوبوس های کولردار انجام گرفت و همچنین دستگاه امداد اتوبوس بهمراه خودروهای گشت وبازرسی سازمان ، در محل سرویس دهی مستقر شدند تا در مواقع مورد نیاز وارد عمل شوند.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها