اخبار
 انتشار: 23 تیر 1394
   مشاهده: 554

  مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز برنامه سرویس دهی در روز عید سعید فطر را تشریح کرد

    محمد رستم منش مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز گفت:ناوگان اتوبوسرانی اهواز با تمام ظرفیت برای ارائه خدمت به نمازگزاران از ساعت 6 صبح روز عید سرویس دهی را آغاز می کند .
 
 به گزارش اداره روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی اهواز(رسارا) همه ساله نماز عید سعید فطر در مصلی مهدیه امام خمینی (ره) با شکوه هر چه تمام‌تر برگزار می‌شود. حضور پررنگ زنان و مردان پس از یک ماه روزه داری و بندگی خدای متعال در این مراسم معنوی موجب می شود که برای حمل و نقل و برگزاری این نماز باشکوه تدابیر خاصی در نظر گرفته شود.
 
 محمد رستم منش مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز در این مورد گفت:ناوگان اتوبوسرانی اهواز با تمام ظرفیت برای ارائه خدمت به نمازگزاران از ساعت 6 صبح روز عید سرویس دهی را آغاز می کند .
 
رستم منش با بیان اینکه سرویس دهی بصورت رفت و برگشت به مصلی مهدیه امام خمینی (ره) انجام می شود گفت: تمام اتوبوس های  ناوگان اتوبوسرانی جهت خدمات ‌دهی به نمازگزاران عزیز برای صبح عید فطر درآماده باش کامل قرار دارند.
 
وی ضمن قبولي طاعات و عبادات شهروندان محترم و با عرض تبريک پيشاپيش فرا رسيدن عيد سعيد فطر گفت :  تدابیر لازم و شایسته جهت سرویس دهی در روز عید بزرگ مسلمانان نیز در دستور کار قرار گرفته تا ان شاءالله بتوانیم سرویس دهی خوبی در این ایام کما فی سابق انجام دهیم.
 
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز عنوان کرد: سرویس دهی به نمازگزاران در  روز عید سعید فطر همچون مناسبت های دیگر رایگان است و پس از پایان اقامه نماز از محل مصلی به مقصد تمامی مسیرهای خطوط، اتوبوس به اندازه کافی در نظر گرفته شده است .
 
 
 
 
نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها