اخبار
 انتشار: 13 فروردین 1398
   مشاهده: 212

  بازدید عضو شورای مجلس خبرگان رهبری در استان از اقدامات شهرداری منطقه ۴ اهواز جهت مقابله با سیلاب احتمالی

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه چهار اهواز در حاشیه این بازدید حضزت آیت الله فرحانی ضمن توجه به اقدامات ضربتی شهرداری منطقه ۴ در جهت مقابله با نفوذ سیلاب به نقاط حادثه خیز مانند منازل محدوده چنیبه سفلی با اهالی و ساکنین منطقه به گفتگو پرداخت.

 همچنین سنواتی رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز که در جمع مسیولین حضور داشت ضمن ابراز رضایت از عملکرد شهرداری اهواز گفت: ما می عبینیم که پرسنل خدوم شهرداری اهواز چگونه بصورت شبانه روزی مشغول کار هستند و انشاالله اجر ثواب معنوی این کار را از خداوند می گیرند.

در این بازدید آرش دُر مدیر منطقه ۴ شهرداری اهواز با بیان اینکه کلیه عوامل شهرداری به صورت شبانه روز در حال ایمن سازی نقاط حساس هستند، افزود: تلاش برای جلوگیری از نفوذ سیلاب در چند نقطه از منطقه به صورت همزمان در حال انجام است و کلیه عوامل به صورت ۲۴ ساعته در محل های مشخص شده مشغول ایمن سازی ساحل و معابر هستند.

وی ادامه داد: خوشبختانه تا این لحظه هیچ خسارتی به شهروندان ساکن در محدوده منطقه وارد نشده است و تاکنون تلاش های کلیه همکاران نتیجه داده و ما امیدواریم تا پایان شرایط فوق العاده بتوانیم بحران را به خوبی مدیریت کنیم.

آرش دُر با بیان اینکه منطقه ۴ شهرداری اهواز به دلیل داشتن ساحل وسیع و همجواری با رودخانه کارون یکی از نقاط مخاطره آمیز کلانشهر اهواز است، که خسارت سیلاب را بالا می برند, گفت: با این وجود سیل بند های خاکی در چندین لایه احداث شده است و اگر لازم باشد بازهم لایه های دایک و ارتفاع آنها را افزایش خواهیم داد.

 دُر  خاطر نشان کرد: بخش ساحل غربی رود کارون از محدوده پل فولاد تا محدوده پل سردارشهیدهاشمی توسط عوامل به خوبی ایمن سازی شده و به دلیل امکان ریزش یا خطر سقوط شهروندان در آب مسیرهای ترافیکی به وسیله ادوات و خاک مسدود شده است.

نویسنده خبر: ز. لیموچی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها