اخبار
 انتشار: 20 فروردین 1398
   مشاهده: 108

  تداوم تلاشهای شبانه روزی عوامل منطقه دو در جلوگیری از ورود سیلاب به شهر

  تلاش های گسترده و شبانه روزی عوامل دو با حضور مدیر این حوزه در احداث سیل بند و استحکام سازی آنها بمنظور امنیت و خدمت رسانی به شهروندان همچنان ادامه دارد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو اهواز، دغاغله با اشاره به بارش باران و احتمال نفوذ آب در سیل بند احداث شده پل نهم، گفت: هم اکنون سیل بند احداث شده پل نهم در وضعیت مناسبی می باشد زیرا به خوبی استحکام سازی شده است.

وی اظهار کرد: روز گذشته به علت حجم بالای بارندگی رود خانه کارون به طغیان خود ادامه داده و در نقاطی از این منطقه سیلاب جاری شد که با تلاش شبانه روزی عوامل این حوزه نسبت به هدایت و بستن مسیر سیلاب بسرعت اقدام شد و هم اکنون وضعیت در این نقاط به حالت عادی برگشته است.

بر پایه این گزارش با سرعت گرفتن و بالا رفتن بستر رودخانه کارون در اهواز، وضعیت کوی عین دو در منطقه شش بحرانی اعلام شد که این حوزه با دستور مدیر منطقه دو 4 دستگاه کامیون، 1 دستگاه بیل میکانیکی، 1دستگاه لودر و 1 دستگاه بلدوزر جهت امنیت شهروندان اهوازی و یاری رساندن به منطقه شش اعزام کرد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر از روز گذشته در بالا دست رودخانه کارون بارندگی ادامه داشته اما تا کنون هیچ مشکلی امنیت شهروندان این منطقه را تهدید نمی کند و  نسبت به استحکام سازی سیل بندهای احداث شده در این منطقه ادامه خواهیم داد .

نویسنده خبر: رضا قاسم پور اهوازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها