اخبار
 انتشار: 27 فروردین 1398
   مشاهده: 94

  حضور و کمک رسانی نیروهای مردمی حشدالشعبی عراق در احداث سیل‌بند میدان میوه و تره بار الغدیر

   مدیر منطقه دو شهرداری اهواز از حضور نیروهای مردمی حشدالشعبی عراق جهت کمک رسانی در قالب احداث سیل‌بند در محدوده میدان میوه و تره بار و ورزشگاه الغدیر اهواز خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری اهواز، دغاغله عنوان کرد: روز گذشته در پی ورود سیلاب به محدوده میدان میوه و تره بار و ورزشگاه الغدیر، احداث سیل بند در اطراف این میدان در دستور کار شهرداری منطقه دو قرار گرفت که در حین انجام این عملیات نیروهای مردمی و جهادی حشدالشعبی در در قالب احداث و تقویت این سیل‌بند به کمک عوامل منطقه آمده و با پر کردن کیسه های خاکی و نصب پلاستیک بر روی خاکریز اقدام به استحکام سازی سیل بند کردند.
وی افزود: نیروهای حشدالشعبی از کشور عراق بمنظور کمک رسانی به مردم سیل زده به صورت گروهی و سازمان یافته به ایران اعزام شدند و در مناطقی که نیاز به نیروهای جهادی داشته باشد حضور یافته و خدمات رسانی خود را از طریق ارسال کمک های مردمی، نیروهای جهادی و راه اندازی موکب ها و همچنین دفع، هدایت و احداث سیل بند به مردم استان خوزستان و لرستان یاری می رسانند.

دغاغله اضافه کرد: عوامل جهادگر منطقه دو شهرداری اهواز نیز بعد از اولین ساعات وقوع سیل و بالا آمدن بستر رودخانه کارون در نقاط اهواز و منطقه دو احساس وظیفه و مسئولیت کردند و تا کنون جهت احداث چند سیل بند در منطقه دو بصورت شبانه روز در پای کار آمده و همچنان فعالیت می کنند.

نویسنده خبر: رضا قاسم پور اهوازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها