اخبار
 انتشار: 27 فروردین 1398
   مشاهده: 123

  تلاش های گسترده نیروهای جهادی و مردمی بسیج شهرداری اهواز بمنظور استحکام سازی سیل‌بند‌ احداث شده در منطقه دو

  استحکام‌بخشی سیل‌بند‌های احداث شده در میدان میوه و تره بار و ورزشگاه الغدیر اهواز صبح امروز 27 فروردین 98 توسط نیروهای جهادی بسیج شهرداری اهواز در حال اجراست.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو اهواز، صبح امروز سه شنبه 27 فروردین ماه 98، نیروهای جهادی و مردمی بسیج شهرداری اهواز که متشکل از نیروهای بسیج مناطق هشتگانه می باشند، در اجرای مسئولیت‌های اجتماعی و شرایط به‌وجود آمده ناشی از تبعات شدت طغیان رودخانه کارون و ورود سیلاب به محدوده میدان میوه و تره بار و ورزشگاه الغدیر، در تلاشی تحسین آمیز و گسترده اقدام به استحکام سازی سیل بندهای احداث شده توسط عوامل منطقه دو کردند.

جهادگران بسیج شهرداری اهواز، بویژه بسیج منطقه دو تاکنون همه تلاش خود را برای مقابله با سیل در همکاری، همیاری و خدمت رسانی به‌کار گرفته و در احداث، تقویت و استحکام‌بخشی سیل‌بند‌های نقاط شهری و روستایی کلانشهر اهواز در کرانه رودخانه‌ کارون با توجه به پراکندگی مناطق حضوری فعال و گسترده داشته اند.

با توجه به افزایش سطح آب رودخانه‌ کارون و کانال سلمان و همچنین تداوم بارندگی‌ها در بالادست استان برای کاهش عوارض احتمالی، نیرو‌های عملیاتی و جهادی بسیج به موازات کار‌های تعریف شده به مناطق بحرانی اعزام و با ایجاد و تقویت سیل‌بند و خاک‌ریز مانع نفوذ آب می شوند.

نویسنده خبر: رضا قاسم پور اهوازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها