اخبار
 انتشار: 04 اردیبهشت 1398
   مشاهده: 102

  عملیات رفت و روب و پاکسازی در بلوار ساحل غربی

  مدیر منطقه دو از فعالیت های گسترده عوامل این منطقه در راستای پاکسازی و نظافت بلوار ضلع غربی ساحل رودخانه کارون بمنظور  باز گشایی این محور خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو اهواز، دغاغله با اعلام این مطلب اظهار کرد: این اقدامات به منظور ارتقای امنیت تردد و سلامت شهروندان به صورت مستمر انجام می شود و بر اين اساس شهرداري منطقه دو با برنامه ‌ريزي ‌هاي دقيق سعي بر آن دارد تا از تمام نيروها و پتانسيل خود استفاده كند تا این بلوار كمترين ميزان مشکلات را در زمينه رفت‌ و روب، جمع آوری زباله، نخاله و... جهت استفاده عموم شهروندان و عبور و مرور خودروها داشته باشد.

وی هدف از اجرای این عملیات را پاکسازی، نظافت، رفت و روب و شستشوی جداول و همچنین ایجاد محیط سالم برای شهروندان بیان کرد و گفت: مسیر بلوار ساحلی غربی یکی از مهمترین محورهای عبور و مرور خودروها می باشد و می تواند بار ترافیکی چشم گیری را از سطح شهر بکاهد، لذا در خاکریزیهای روزهای گذشته جهت احداث سیل بند این مسیر بطور کلی مسدود شده بود که با تلاش عوامل منطقه دو بصورت مطلوبی پاکسازی و باز گشایی شد.

وی عنوان کرد: از دیگر اقدامات حوزه معاونت خدمات شهری منطقه در راستای رفاه شهروندان، جمع آوری خاک و نخاله های ساختمانی، تسطیح سیل بند احداث شده و شستشوی جداول و مخازن زباله بوده و پاکسازی مسیر بلوار ساحلی حدفاصل بیمارستان مهر تا پل سیاه می باشد.

مدیر منطقه دو در ادامه وجود معابر مناسب را در حفظ کیفیت سیمای شهری مهم ارزیابی کرد و افزود: با برنامه ریزی های مدون و تلاش های نیروهای خدمات شهری سعی شده است تا گام های موثری برای رفاه و سلامت شهروندان این منطقه برداشته شود تا بتوان بیشترین حد رضایت عمومی را از خدمات ارائه شده به دست آورد.

نویسنده خبر: رضا قاسم پور اهوازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها