اخبار
 انتشار: 09 اردیبهشت 1398
   مشاهده: 89

  تلاش نیروهای آتش نشانی شهرداری تهران در تخلیه سیلاب زیرگذر پل شهید دقایقی منطقه دو

   مدیر  منطقه دو شهرداری اهواز از تلاش نیروهای اعزامی سازمان آتش نشانی تهران در تخلیه سیلاب زیرگذر پل شهید دقایقی این حوزه خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو اهواز، دغاغله درباره فعالیت نیروهای اعزامی سازمان آتش‌نشانی تهران در اهواز، عنوان کرد: درحال حاضر یک تیم 30 نفره بمنظور تخلیه سیلاب در اهواز حضور دارند که این تیم عملیاتی با هماهنگی و برنامه ریزی هم اکنون در حال فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه تخلیه آب همچنان در این محور ادامه دارد، تصریح کرد: بخشی از نیروهای آتش‌نشانی در بلوار ساحلی محدوده زیرگذر پل شهید دقایقی مستقر شده و به صورت مداوم برای تخلیه سیلاب این محور اقدام کردند.

دغاغله تصریح کرد: با توجه به اینکه بلوارهای ساحلی یکی از مهمترین محورهای کاهش دهنده ترافیک در سطح شهر می باشند، اقدام عاجل بمنظور پاکسازی بلوار ضلع غربی رودخانه کارون توسط این منطقه از هفته گذشته کلید خورده و تا پاکسازی کامل همچنان این فعالیت بصورت شبانه روزی ادامه دارد.

مدیر منطقه دو اضافه کرد: پاکسازی و بازگشایی بلوار ساحلی با هدف خدمت رسانی و احترام به حقوق شهروندان و همچنین سهولت در عبور و مرور خودروها در منطقه دو به اجرا در آمده است.

نویسنده خبر: رضا قاسم پور اهوازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها