اخبار
 انتشار: 14 اردیبهشت 1398
   مشاهده: 194

  بازگشایی لاین غربی بلوار ساحلی محدوده زیرگذر پل شهید علم الهدی

   مدیر منطقه دو شهرداری اهواز از بازگشایی لاین غربی بلوار ساحلی محدوده زیرگذر پل شهید علم الهدی در منطقه دو خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو اهواز، پرویز دغاغله، عنوان کرد: طبق برنامه‌ریزی که از قبل برای بازگشایی و بهره‌برداری از پروژه‌ ترمیم و زیرسازی بلوار ساحلی محدوده زیرگذر پل شهید علم الهدی انجام شده بود، فاز اول این مسیر که یکی از مهمترین محورهای کاهش ترافیک در سطح منطقه شهر بود، صبح امروز 14 اردیبهشت با تلاش شبانه روزی عوامل منطقه دو بازگشایی شد.
وی اذعان کرد: این پروژه در بخش‌های مختلف عمرانی، خدماتی، ترافیکی اجرا شده و هم اکنون در اختیار شهروندان عزیز قرار گرفت است.

پرویز دغاغله افزود: فاز دوم در لاین شرقی این بلوار حدفاصل پل کابلی تا پل شهید علم الهدی است که شکافت آسفالت، سنگ و آهک ریزی این مسیر انجام شده و هم اکنون بتن ریزی در حال انجام می باشد و مراحل نهایی عملیاتی و اجرایی خود را سپری می‌کند.

دغاغله با اشاره به تلاش خادمان شهر برای اتمام عملیات اجرائی باقیمانده این پروژه گفت: تمام تلاش مجموعه شهرداری منطقه دو برای انجام دقیق و کامل این پروژه به کار گرفته شده تا در موعد مقرر و بسرعت در اختیار شهروندان محترم قرار بگیرد.

مدیر منطقه دو در پایان با اعلام اتمام عملیات عمرانی در فاز اول بلوار ساحلی محدوده زیرگذر پل شهید علم الهدی، گفت: به محض اتمام فاز دوم و دیگر قسمت‌های عملیات اجرائی شامل بخش‌های ترافیکی، ایمنی و بهسازی آسفالت این مسیر به زودی در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

وی از عوامل معاونت فنی و عمرانی و همچنین معاونت خدمات شهری اعم از معاونین، کارشناسان، مسئولین نواحی و نیروهای فضای سبز و خدمات این منطقه نسبت به تلاشهای شبانه روزی تشکر و قدردانی کرد.

نویسنده خبر: رضا قاسم پور اهوازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها