اخبار
 انتشار: 14 اردیبهشت 1398
   مشاهده: 98

  عملیات بتن ریزی لاین دوم بلوار ساحلی محدوده پل کابلی تا پل شهید علم الهدی در منطقه دو

   مدیر منطقه دو شهرداری اهواز از ساماندهی و بتن ریزی لاین دوم بلوار ساحلی محدوده پل کابلی تا پل شهید علم الهدی این حوزه خبر داد. 

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو اهواز، دغاغله با اعلام این خبر گفت: با توجه با اینکه بلوار ساحلی یکی مسیرهای اصلی و مهم این شهر محسوب می شود، عملیات شکافت آسفالت، خاکبرداری، سنگ و آهک ریزی بمنظور بهسازی این مسیر انجام شده و هم اکنون بتن ریزی آن نیز در حال انجام است .

وی افزود: این عملیات با هدف ترمیم، بهسازی، افزایش امنیت در تردد خودروها و خدمت رسانی به شهروندان می باشد که عوامل این منطقه از روزهای گذشته نسبت به بازگشایی بلوار ساحلی محدوده پل شهید علم الهدی بصورت شبانه روزی تلاش نمودند.

وی با عنوان اینکه عملیات مشابهی در لاین دوم بلوار ساحلی این محدوده به اجرا درآمده است، بیان کرد: درتدوام عملیات اجرائی و بهسازی بلوار ساحلی، بازگشایی مسیر شمال به جنوب این محور بمنظور تسهیل در رفت و آمد وسایل نقلیه شهری به اتمام رسیده و هم اکنون نیز عملیات مشابهی در مسیر جنوب به شمال این محور در حال اجرا است که انشاالله بزودی به اتمام خواهد رسید و زیرگذر پل شهید علم الهدی نیز کاملاً بازگشایی خواهد شد.

نویسنده خبر: رضا قاسم پور اهوازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها