اخبار
 انتشار: 17 اردیبهشت 1398
   مشاهده: 120

  بازدید مدیر منطقه دو از مدارس سطح منطقه

   همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم، صبح امروز دغاغله مدیر منطقه دو شهرداری اهواز بهمراه موسوی زاده عضو شورای اسلامی شهر اهواز از سه مدرسه سطح منطقه دو دیدار کردند. 

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو اهواز، صبح امروز بمناسبت گرامیداشت مقام معلم، پرویز دغاغله مدیر منطقه دو بهمراه موسوی زاده عضو شورای اسلامی شهر اهواز از سه مدرسه جهان آرا کیانشهر، شهید فواضلی کوی سید خلف و علامه امینی یک کیان آباد در منطقه دو بازدید کردند.

موسوی زاده عضو شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به تعامل شهرداری با مدارس گفت: ما به تعهدات خود در قبال حل مسائل خدماتی و عمرانی مدارس با برنامه زمانبندی و منظم عمل خواهیم کرد.

شهردار منطقه دو، اظهار کرد: ايجاد محيطی آرام و شاداب در مدارس و بالابردن سطح آموزشي از مهم ترين دغدغه هاي اين شهرداري مي باشد.

در این دیدار صمیمی که به همت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه دو صورت گرفته بود، از زحمات بی دریغ و خستگی ناپذیری که معلمان برای آموزش و پرورش دانش آموزان می‌کشند، با اهدای سبد گل و لوح تقدیر به این آموزشگاه ها روز معلم را به همه پرسنل این مجموعه تبریک گفتند.

دغاغله در پایان از کارگاهها و نمایشگاه دستاوردهای دانش آموزان این مدارس نیز بازدید کرد.

در جریان این بازدید مدیران مدارس بمنظور همکاریهای نزدیک شهرداری منطقه دو با مدارس، مراتب تقدیر و تشکر خود را به مدیر منطقه دو اعلام داشته و مسائل و مشکلات خود را با ایشان از نزدیک درمیان گذاشتند.

نویسنده خبر: رضا قاسم پور اهوازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها