اخبار
 انتشار: 31 اردیبهشت 1398
   مشاهده: 220

  زیرگذر غربی پل شهید علم الهدی در بلوار ساحلی آسفالت شد

   مدیر منطقه دو شهرداری اهواز از اجرای عمليات آسفالت دو مسیر رفت و برگشت بلوار ساحلی در محدوده زیرگذر پل شهید علم الهدی این حوزه خبر داد. 

به گزارش اداره ارتباطات منطقه دو شهرداری اهواز پرویز دغاغله بیان کرد: در راستاي تسهيل و تسريع در روند عبور و مرور وسايل نقليه و كاهش بار ترافيكي در بلوار غربی ساحل کارون، عمليات بهسازی و روکش آسفالت دو مسیر غربی بلوار ساحلی در محدوده زیرگذر پل شهید علم الهدی منطقه دو انجام شد .

وی اضافه کرد: پس از زیرسازی و قیرپاشی، روز گذشته روکش آسفالت این محدوده انجام شد و امروز نیز مسیر شرقی این زیرگذر توسط معاونت فنی و عمرانی این حوزه اجرا خواهد شد.

دغاغله، رعایت استانداردهای لازم در محورهای فنی و ایمنی بر اساس معیارهای تعریف شده این منطقه را مهم برشمرد و خاطر نشان کرد: برخی از پروژه های عمرانی همچون قیر پاشی، ترمیم آسفالت خیابانها و معابر، نصب علائم راهنمایی و رانندگی و رنگامیزی عابر پیاده و ... در سطح منطقه به منظور تسریع در روند اجرایی و کاهش آلودگی های زیست محیطی حتی در ساعات شب نیز دنبال می شود تا در حین اجرای این پروژه ها، مشکلاتی برای تردد مردم و عبور خودروها به وجود نیاید.

نویسنده خبر: رضا قاسم پور اهوازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها