اخبار
 انتشار: 31 اردیبهشت 1398
   مشاهده: 217

  بهسازی و بازگشت ۸۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل شهری اهواز

   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی و خدمات شهری اهواز از بهسازی و بازگشت ۸۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل شهری اهواز خبر داد.

کوروش حسینی زاده مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز گفت: با توجه وضعیت اقتصادی و افزایش نرخ ارز قیمت اتوبوس از ۶ میلیارد ریال به ۱۷ میلیارد ریال امکان خرید اتوبوس در سال جاری وجود ندارد.

وی اظهار کرد: به منظور رفع کمبود اتوبوس در سفر‌های درون شهری، ۸۰ دستگاه اتوبوس که فرسوده نیستند و فقط نیاز به تعمیر دارد با همکاری و پرداخت هزینه از سوی شهرداری و اتحادیه اتوبوسرانی، تعمیر و به ناوگان اتوبوسرانی و حمل و نقل شهری اضافه خواهند شد.

حسینی زاده بیان داشت: از مجموع ۲۲۸ دستگاه اتوبوس موجود در ناوگان حمل و نقل شهری اهواز، ۱۸۰ دستگاه اتوبوس در حال فعالیت و رفت و آمد در مسیر‌های مختلف شهری اهواز هستند.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز عنوان کرد: ۴۸ دستگاه اتوبوس نیاز به تعمیر دارند و یا در حال تعمیر هستند.

این مقام مسئول تصریح کرد: در سال ۹۶، ۵۲ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل ونقل شهری اهواز در تمامی مسیر‌ها به صورت مساوی در مناطق برخوردار و کم برخوردار برای فعالیت اضافه شد.

گفتنی است؛ مشکل کمبود اتوبوس شهری در کلانشهر اهواز، سبب نارضایتی مردم و معطل شدن آن‌ها در بسیاری از مناطق برای تردد شده است.

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها