اخبار
 انتشار: 02 خرداد 1398
   مشاهده: 185

  رییس شورای شهر اهواز: با تلاش مضاعف وضعیت اهواز به حالت اولیه خود بازمی‌گردد

   عبدالزهرا سنواتی صبح امروز در مراسم طرح «بهسازی پساسیل ساحل کارون»  اظهار کرد: سیل استان خوزستان باوجود خسارت‌های زیادی که داشت، مهربانی و تلاش مضاعف را نیز به همراه آورد اما امروز شهر اهواز به اقدامات مضاعف دیگری نیاز دارد.

وی افزود: اگر هرکدام از نیروهای شهرداری اهواز 10 متر از ساحل کارون را پاکسازی کنند شاهد پاکسازی 10 هزار متر خواهیم بود و قطعاً با تلاش مضاعف وضعیت اهواز به حالت اولیه خود بازمی‌گردد.

رئیس شورای شهر اهواز گفت: به دنبال کار مضاعف و حل مشکلات معیشتی و حقوق نیروهای خدماتی هستیم و می‌دانیم وضعیت حقوق نیروهای خدمات باید بهتر شود و از طرف دیگر کارها نیز مضاعف شوند.

سید ناصر موسوی‌نژاد هم در حاشیه مراسم طرح بهسازی پساسیل ساحل کاروندر جمع خبرنگاران، اظهار کرد: هزار نفر از نیروهای شهرداری اهواز به‌صورت جهادی امروز مشغول به کار شدند و با اقداماتی که انجام می‌شود شاهد تغییر و تحولات در این زمینه خواهیم بود و شرایط به حالت اولیه خود باز می‌گردد.

رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اهواز گفت: پارک ساحلی اهواز تقریبا تنها تفرجگاه این کلانشهر به حساب می‌آید و به دلیل اهمیت ویژه آن، طی امروز و فردا در ساحل غرب و شرق اهواز پاکسازی صورت می‌گیرد.

وی افزود: براساس هماهنگی انجام شده با سرپرست شهرداری اهواز، نهضت آسفالت در خیابان‌های سطح شهر به‌صورت جدی دنبال می‌شود و البته تلاش بر این است تا قبل از عید سعید فطر تمامی چاله‌های موجود رفع شود.

همچنین مهران باباپور نائب رئیس شورای شهر اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سیل اخیر در خوزستان بی‌سابقه بوده و به‌ویژه در جاده‌های ساحلی اهواز آسیب‌های بسیاری را به همراه داشته است.

وی افزود: در طرحی که از امروز اجرا شده، شاهد همدلی و همراهی نواحی 8 گانه سطح اهواز هستیم و پاکسازی و بهسازی ساحل کارون به سرعت در حال انجام است.

 

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها