اخبار
 انتشار: 11 آبان 1394
   مشاهده: 450

  ششمین جلسه شورای عالی برنامه ریزی شهرداری اهواز برگزار شد


     ششمین جلسه شورای عالی برنامه ریزی شهرداری اهواز با حضور اعضاء این شورا، اعضاء شورای شهر، معاونان شهردار و دست اندرکاران تدوین برنامه پنجساله دوم توسعه شهرداری در محل سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد .

ابراهیم نوشادی معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری اهواز در این جلسه گفت: تدوین برنامه به صورت فرآیند مستمر دنبال می شود و در حین کار چنانچه نقصی در مراحل قبلی دیده شود لازم است برطرف شود.

وی افزود : معاونین شهردار بعنوان روسای کمیته در خصوص عملکرد مسئولیت دارند و به همین جهت لازم است بر فرآیند کار نظارت مستمر داشته باشند.

دبیر شورای عالی برنامه ریزی شهرداری خاطرنشان کرد: خروجی نهایی کار کمیته ها ممکن است بصورت پروژه ، دستورالعمل ، اصلاح ساختار، اصلاح روش و ایجاد یا اصلاح فرآیند باشد که برنامه عملیاتی 5 سال آینده را پایه گذاری می کند.

دکتر یداله مهرعلیزاده مسئول پروژه تدوین برنامه پنج‌ساله دوم توسعه شهرداری اهواز نیز در این جلسه از فعالیت کمیته های تخصصی شامل 50 نفر از اساتید دانشگاه شهید چمران اهواز و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در تدوین این برنامه خبر داد و توضیحاتی در خصوص پیشرفت کار ارائه نمود.

همچنین اسکندر زنگنه و سید محمدجواد رضوی از اعضای شورای شهر اهواز نکاتی در خصوص کار تدوین برنامه توسعه پنج‌ساله دوم شهرداری کلان‌شهر اهواز بیان نمودند و معاونین شهردار بعنوان روسای کمیته های هشت گانه تدوین برنامه در شهرداری، مسائل و کاستیهای روند تدوین برنامه را مطرح و با اعضاء کمیته های دانشگاه تخصصی دانشگاه شهید چمران به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

نویسنده خبر: ن. عظیمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها