اخبار
 انتشار: 25 آبان 1394
   مشاهده: 594

  هفتمین جلسه شورای عالی برنامه ریزی شهرداری اهواز برگزار شد.

 

هفتمین جلسه شورای عالی برنامه ریزی شهرداری اهواز با حضور اعضاء این شورا، خانم زیبا صالحپور و دکتر جمشید سلحشور اعضاء شورای اسلامی شهر اهواز و دست اندرکاران تدوین برنامه پنجساله دوم توسعه شهرداری در محل سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد .

ابراهیم نوشادی معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری اهواز در این جلسه گفت: در نظر داریم برای استفاده از تجارب در حوزه شهرداری از نظرات کارشناسان و مدیران سابق شهرداری استفاده کنیم و همچنین نشستی با حضور شهرداران سابق اهواز جهت بهره برداری از تجربیات آنها داشته باشیم.

وی تاکید کرد: تحلیل محیط بیرونی و درونی شهرداری باید در نشستهای مشترک حضوری متخصصین دانشگاه با کارشناسان شهرداری انجام شود تا مسائل اجرایی به دقت در این مرحله از کار که پایه و اساس تدوین راهبردهای آتی است مد نظر قرار گیرد.

ابراهیم نوشادی افزود: طی دو هفته آینده همه کمیته ها با اعضاء کمیسیون مربوطه در شورای شهر تشکیل جلسه داده و ضمن ارائه گزارش از مراحل انجام شده از نقطه نظرات اعضاء شورای اسلامی شهر اهواز استفاده نمایند.

دبیر شورای عالی برنامه ریزی شهرداری از برگزاری جلسه آتی شورای عالی برنامه ریزی شهرداری با حضور شهردار اهواز، تمامی اعضای شورای اسلامی شهر و اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه خبر داد .

در این نشست اعضاء کمیته ‌های خدمات شهری، فرهنگی اجتماعی، مشارکت‌های اقتصادی، شهرسازی، حمل و نقل و ترافیک، توسعه فناوری و فنی عمرانی به ارائه گزارشی از روند تدوین برنامه‌ها در این کارگروه‌ها پرداختند.

نویسنده خبر: ن. عظیمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها