اخبار
 انتشار: 21 خرداد 1398
   مشاهده: 117

  دیدار مردمی عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز و مدیر شهرداری منطقه چهار با ساکنان منازل شهرداری در شهرک برق

موسوی نژاد رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی کلانشهر اهواز به همراه مدیر شهرداری منطقه چهار، معاون خدمات شهری منطقه و مسئولین نواحی منطقه چهار با هدف رسیدگی به مشکلات ساکنان منازل شهرداری در شهرک برق با ساکنان این منطقه دیدار کردند.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه چهار اهواز، موسوی نژاد هدف از دیدار مردمی با شهروندان را رفع مشکلات آنان عنوان کرد و افزود: رضایت شهروندان باید یکی از اولویت های اصلی شهرداری باشد و این مشکلات باید در برنامه کاری معاونت خدمات شهری منطقه قرار بگیرد و هرچه سریعتر برای رفع آنها اقدام نمایند.

عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز اظهار کرد: بايد توجه داشت كه حضور مسئولین در بين مردم و شنيدن مشكلات مردم از زبان آنها، تعامل و همكاري مجموعه شهرداري و اولويت بندي مسائل و مشكلات شهر، برای اقدام و رسيدگي با توجه به محدوديت هاي اعتباري از مهم ترين عوامل موفقيت مجموعه شهرداري است.

بر پایه این گزارش آرش دُر نیز هدف از دیدارهای عمومی با شهروندان را خدمت رسانی و پاسخگویی مستقیم به شهروندان عنوان کرد و افزود: جلب اعتماد مردم و ترغیب آنها به تعامل با مجموعه مدیریت شهری در حفاظت از شهر و نگهداری از فضاهای شهری کمک شایانی می کند.

مدیر منطقه چهار افزود : همکاری شهروندان وخدمات رسانی شهرداری باید مکمل هم باشند وهم دیگر را در این زمینه یاری دهند.

برپایه  این گزارش در این نشست صمیمی که دوشنبه   گذشته بیستم خرداد ماه در منزل یکی از اهالی انجام شد تعدادی از اهالی شهرک برق نیز حضور داشتند و مشکلات خود را با عضو شورای اسلامی شهر اهواز و مدیر شهرداری منطقه چهار در میان گذاشتند که مدیر منطقه چهار از معاون خدمات شهری و مسئول ناحیه خواست تا برای رفع مشکلات شهروندان تلاش کنند.

 

          

 

نویسنده خبر: ز. لیموچی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها