اخبار
 انتشار: 22 خرداد 1398
   مشاهده: 200

  بازدید اعضای کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر  از کوی مهدیس در منطقه 8

   مدیر منطقه 8 شهرداری کلانشهر اهواز از بازدید اعضای کمیسیون عمران شورا اسلامی شهر از پروژهای آسفالت سطح منطقه 8 خبر داد .

به گزارش اداره امور ارتباطات شهرداری منطقه 8 ذبیح اله خدامرادی با اعلام این خبر افزود: آماده سازی معابر در کوی مهدیس جزو اولویت های اصلی این شهرداری است  و به جز گذرهای اصلی که آسفالت آن در مراحل نهایی است، حدود ۴۰۰ خیابان و گذر در کوی مهدیس موجود است که در ۹۱ مورد آن عملیات زیرسازی و آسفالت در حال انجام است که 74 خیابان آن کاملا آماده شده و امیدواریم تا در آینده نزدیک عملیات باقی خیابانها هم به اتمام برسند .

وی همچنین از اتمام باند دوم بلوار مهدیس از میدان مادر تا میدان شهید اسکندری خبر داد و تصریح کرد : این پروژه با  پیشرفت فیزیکی حدود70درصد در حال انجام است تا با اتصال آن به مسیر بنکداران بتوانیم اقدام موثری در جهت ایجاد مسیر عبور و مرور برای وسایل نقلیه و دوبانده کردن آن اقدام نماییم .

خدامرادی گفت: عملیات زیرسازی و آسفالت خیابان های تعاونی نفت و سپنتا و همچنین  آزاده و نیروی انتظامی با پیشرفت حدود100 درصد که به بهره برداری رسیده است و هم چنین آسفالت خیابانهای تعاونی فرهنگیان 2 که در حال انجام است .

مدیر منطقه 8 به سایر معابر کار نشده اشاره کرد و گفت: زیرسازی و آسفالت باید مکمل مرحله نهایی آماده سازی معابر است و تا زمانی که تاسیسات آب، فاضلاب، گاز و… به صورت کامل اجرا نشود، انجام زیرسازی و آسفالت دوباره کاری است .

این مقام مسئول افزود: با توضیح عملیاتهای انجام شده گفت با مساعدت و همکاری شورای شهر و دیگر سازمانهای خدماتی میتوان اقدامات موثر و خوبی را در مقوله آسفالت به شهروندان این محله ارائه نمود

 

در این بازدید میدانی جزئیات مراحل انجام پروژه های سطح منطقه بررسی و همچنین دستورات و هماهنگی های لازم مبنی بر انجام دقیق طرح ها صادر شد تا این پروژه ها با سرعت و دقت عمل بالاتری به سرانجام برسند.

نویسنده خبر: . علاسوند
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها