اخبار
 انتشار: 22 تیر 1398
   مشاهده: 113

  بررسی ده اصلاح هندسی در کمیته فنی شبکه معابر

      دومین نشست کمیته فنی شبکه معابر در خصوص بررسی ده مورد اصلاح هندسی در سطح شهر اهواز برگزار شد.

   به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، جلسه ای با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک، رئیس پلیس راهور شهرستان اهواز، مدیر کل مهندسی و ایمنی ترافیک، مدیر طراحی و دیگر اعضاء در محل این معاونت برگزار شد.

محمود لویمی عنوان کرد: در این نشست در ابتدا، اصلاح هندسی بلوار گل یخی، اصلاح هندسی حد فاصل مرکز خرید تا میدان منابع طبیعی شهرک آغاجاری و نیز اصلاح هندسی بلوار دغاغله واقع در منطقه سه شهرداری اهواز مورد بررسی قرار گرفتند و مقرر شد اعضاء کمیته طرحهای مورد نظر را مورد بازنگری و بازدید میدانی قرار داده و در صورت تأیید، تصویب نمایند.

 لویمی اضافه کرد: طرح اصلاح هندسی راه بند جنب میدان تره بار سابق واقع در منطقه هفت شهرداری نیز مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد پس از بازدید میدانی و در صورت تأیید تصویب و اجرا شود.

وی ادامه داد: طرح اصلاح هندسی دوربرگردان و بریدگی بلوار آغاجاری جنب بانک ماشین آلات واقع در منطقه سه شهرداری پس از بررسی توسط اعضای کمیته فنی تصویب و جهت اجرا به مدیریت مهندسی و ایمنی ترافیک ابلاغ شد.

 معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز در پایان گفت: همچنین در این نشست طرح های دوربرگردان شهید تندگویان، دوربرگردان ضلع غربی میدان لوله سازی، دوربرگردان های ضلع شرقی و جنوبی میدان کوی رمضان، دوربرگردان بلوار علامه روبروی گل سرخی و نیز اصلاح هندسی تقاطع چهارصد دستگاه-علامه (جنب پارک علامه) واقع در منطقه هفت شهرداری اهواز، پس از بررسی توسط اعضاء کمیته فنی تصویب و جهت اجرا به مدیریت مهندسی و ایمنی ترافیک ابلاغ شدند.  

نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها