اخبار
 انتشار: 22 تیر 1398
   مشاهده: 38

  اجرای عملیات روکش آسفالت برای هفتمین روز در سطح منطقه 3 ادامه دارد

    با گذشت یک هفته از اجرای پروژه روکش آسفالت محله به محله شهر اهواز، عملیات آسفالت خیابان های سطح منطقه۳ همچنان ادامه دارد.
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 3 اهواز ، مهدی مرادحسینی سرپرست منطقه با بیان این خبر گفت: ارتقاء در امور خدمات رسانی و ایجاد رفاه و جلب رضایت شهروندان یکی از مهمترین اهداف این طرح است که بطور منسجم و یکپارچه از سوی شهرداری اهواز و با حمایت شهردار و شورای شهر در این منطقه از شهرداری و به منظور سهولت در تردد شهروندان در حال انجام است.
وی گفت: با تلاش ضربتی و شبانه روزی عوامل اکیپ آسفالت سازمان عمران شهرداری اهواز و همچنین نظارت گسترده حوزه فنی عمرانی این منطقه عملیات ترمیم سطوح آسفالتی بصورت متمرکز و از محلات سطح ناحیه دو این منطقه در دست انجام است.
مرادحسینی گفت : عملیات گسترده روکش آسفالت معابر منطقه ۳ در هفتمین روز متوالی در کوی پیروزی خیابان دانشگاه علوم تحقیقات، زیتون کارمندی از کوچه شهید عباسی از سمت اصلی زیتون بسمت خیابان زاویه، کوچه شهید هدایت از اصلی زیتون بسمت خیابان زاویه با فعالیت همزمان ۳ اکیپ آسفالت درحال قیرپاشی و آسفالت و پیشرفت است.
گفتنی است تراش آسفالت فرسوده خیابان شهید وزیری کوی جواهری نیز آغاز شده است و ادامه عملیات روکش آسفالت در سایر نقاط با توجه به خرابی ها ، نیازسنجی و اولویت بندی انجام شده در سطح این منطقه توسط حوزه فنی عمرانی این منطقه همچنان ادامه دارد

نویسنده خبر: آمنه عفری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها