اخبار
 انتشار: 04 بهمن 1391
   مشاهده: 560

  پیشرفت پروژه های عمرانی و خدماتی در شهرک کیانشهر

عليرضا حلاج، مدیر منطقه دو از پيشرفت پروژه هاي عمراني و خدماتي در شهرك كيانشهرخبر داد و گفت: با توجه به اينكه شهرك مسكوني و جديد الاحداث كيانشهر نيازمند توجه جدي و آباداني است بخشي از اعتبارات و پروژه هاي خــــدماتي ، عــــمراني وترافــــيكي به صورت ويژه و در بازه ي زماني كوتاه تري نسبت به ساير منطقه، در اين شهرك صرف مي گردد.

و ي گفت: در مراجعات مردمي و ديدار باشهروندان ساكن در كيانشهر و بررسي انتقادات و درخواست اين عزيزان بخش اعظمي از اين مشكلات در دست بررسي و اقدام قرار گرفت.
حلاج گفت: خيابان هاي فاقد نام دراين شهرك يكي از مشكلات عمده ي شهروندان بود و باعث سردرگمي مردم در يافتن آدرس مورد نظر مي شد كه پس از شناسايي خيابان ها و تهيه نقشه محل مورد نظر و طرح درشوراي نام گذاري، اسامي تعيين و سپس تابلوها آماده گرديد و در خيابان ها نصب شد.
وي افزود: يكي از مهم ترين پروژه هاي انجام  شده در شهرك كيانشهر، پروژه زمين ورزشي و احداث پارك  محله اي 5/2 هكتاري است. هم اكنون زمين ورزشي كيانشهر بصورت رايگان در اختيارجوانان و ساكنان محل مي باشد و خانواده هاي اين عزيزان دغدغه اي از بابت تفريح وورزش فرزندانشان نخواهند داشت.
وي ادامه داد: تاكنون در نواحي پر خطر چندين دهنه سرعتگير نصب گرديده و عمليات نصب تجهيزات ترافيكي و تابلوهاي راهنماي مسير درخيابان ها و ورودي اين شهـــرك انجام شد. همچنين به منظور زيباسازي خيابان هاايستگاه هاي اتوبوس با طراحي مدرن در محل نصب گرديد.

 

 

نویسنده خبر: رضا قاسم پور اهوازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها