اخبار
 انتشار: 15 بهمن 1391
   مشاهده: 897

  تاكيد معاون شهرسازي و معماري بر اعمال وحدت رويه افزايش ضريب عوارض حذف پاركينگ در مناطق هشتگانه

 

     مهندس زبلابي معاون شهرسازي و معماري شهرداري اهواز براعمال وحدت رويه افزايش ضريب عوارض حذف پاركينگ در مناطق هشتگانه شهر اهواز از سوي شهرداري هاي مناطق هشتگانه تاكيد كرد.

 

به گزارش سايت شهرسازي و معماري مهندس زيلابي معاون شهرسازي و معماري ضمن بيان مطلب فوق خاطرنشان كرد :با توجه به عملكرد متفاوت مناطق هشتگانه شهرداري در خصوص نحوه محاسبه عوارض حذف پاركينگ و همچنين بمنظور جلوگيري از تضييع حقوق شهروندان و شهرداري در نحوه محاسبه عوارض اين معاونت به تعيين ضوابط و مقررات لازم در اين خصوص به صورت وحدت رويه در كل شهر اقدام و به مناطق ابلاغ نمود .

وي در ادامه افزود : طي ارسال نامه اي به مديران مناطق هشتگانه به تشريح و تصريح ضوابط و مقررات مندرج در وحدت رويه انجام محاسبات ضريب عوارض حذف پاركينگ املاكي كه امكان احداث و تامين پاركينگ آنها به لحاظ فني و ضوابط تفصيلي ميسر نمي باشد پرداخته شده كه اميدواريم در شفاف سازي اين مهم اثرگذار باشد .
معاون شهرسازي و معماري شهرداري اهواز در پايان از مديران مناطق هشتگانه خواست تا در صورتوجود هر گونه ابهام در انجام محاسبات با مديريت امور مناطق اين مجموعه هماهنگي لازم را بعمل آورند .
 

 

 

 
نویسنده خبر: مریم لشکری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها