اخبار
 انتشار: 15 اسفند 1391
   مشاهده: 439

  برگزاری کلاسهای آموزشی سازمان اتوبوسرانی در هفته سوم اسفند ماه

سازمان اتوبوسرانی در راستای افزایش سطح دانش رفتار اجتماعی پرسنل حمل و نقل به ویژه اتوبوسرانان، مبادرت به برگزاری سلسله کلاسهای اخلاق اجتماعی نموده است .

 

   به گزارش رسارا : سازمان اتوبوسرانی در راستای افزایش سطح دانش رفتار اجتماعی پرسنل حمل و نقل به ویژه اتوبوسرانان، مبادرت به برگزاری سلسله کلاسهای اخلاق اجتماعی نموده است. این کلاس ها در روزهای جمعه صبح ساعت 9:30 الی 11:30 در سالن اجتماعات سازمان اتوبوسرانی با حضور حاج آقا روح الله شریفی نژاد و با همکاری واحد حمل و نقل و روابط عمومی سازمان برگزار می گردد که با استقبال شرکت کنندگان روبرو شده است .

آموزش اخلاق اجتماعی در هفته سوم اسفند ماه روز جمعه 18/12/91 ساعت 30/9 الی 30/11 در سالن اجتماعات سازمان اتوبوسرانی برگزار میگردد .

همچنین کلاس های آموزش فرهنگ استفاده دانش آموزان از شهروند کارت در روزهای یکشنبه ، دوشنبه ، سه شنبه و چهارشنبه در سطح مدارس راهنمایی (پسرانه و دخترانه) برگزار می شود. مجموعه آموزش مدارس که جزء آموزش های پایه شهروندی می باشد توسط کارشناسان سازمان در راستای فرهنگ سازی بلیت الکترونیک برگزار می گردد که تا کنون هزاران دانش آموز این آموزش ها را فرا گرفته اند .

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها