اخبار
 انتشار: 26 اردیبهشت 1397
   مشاهده: 192

  مدیرعامل سازمان پارکها: آبیاری در تابستان شبانه انجام می شود

 جلسه پیرامون کاشت گل های تابستانه با حضور مدیرعامل سازمان پارکها، معاونت بهره برداری سازمان پارکها و مسئولین فضای سبز مناطق هشتگانه در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

    حمید امیری فرد مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز خطاب به مسئولین فضای سبز گفت: با توجه به نزدیک شدن فصل تابستان، برنامه ریزی های لازم جهت تهیه، تولید و کاشت گل های فصلی تابستانه هر چه سریعتر صورت پذیرد.

وی با اشاره به دستور العمل کاشت گیاهان و گل های فصلی، عنوان کرد: مسئولین فضای سبز مناطق طبق دستور العمل ابلاغ شده هر چه سریعتر نسبت به تهیه و کاشت گل های فصلی تابستانه اقدام کنند.

امیری فرد با بیان اینکه هرس درختان طبق تقویم باغبانی انجام می شود، اظهار کرد: هرس پرچین و درختان طبق تقویم باغبانی صورت بگیرد و مسئولین فضای سبز نسبت به استفاده از هرس فرم، آرایشی و تربیتی گیاهان در فضاهای سبز و آیلندها اقدام لازم را انجام دهند.

وی با اشاره به تاثیری که باغ های صخره ای در سیمای شهر دارد، یادآوری کرد: با توجه به اینکه بیشتر اوقات هوا در کلانشهر اهواز گرم است، جهت بهسازی باغچه های صخره ای از گیاهان مقاوم به گرما و دائمی استفاده شود.

در پایان مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز خطاب به مسئولین فضای سبز گفت: با توجه به شروع فصل گرما و مشکلات کم آبی در استان و لزوم صرفه جویی در آبیاری فضای سبز و بهینه سازی مصرف آب، به پیمانکاران فضای سبز مناطق هشتگانه اعلام کرد تا در فصل تابستان به صورت شبانه نسبت به آبیاری فضای سبز اقدام کنند.

 

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها