اخبار
 انتشار: 20 خرداد 1397
   مشاهده: 269

  برپایی دو موکب افطار ساده در سطح شهرداری منطقه چهار اهواز

      معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار اهواز از برپایی دو موکب افطار ساده در سطح منطقه خبر داد.

 به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه چهار اهواز، علیرضا سعادت گفت: با توجه به اهمیت و اجر طعام روزه داران امسال نیز طبق روال چند سال گذشته، با تلاش معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه و با مشارکت بسیج حوزه یک شهری و یازده شهری و نیروهای مسجد المومنین نهضت آباد دو موکب افطاری ساده در بلوار کارگر جنب مسجد امیرالمومنین شهرک برق و جنب پل راهنمایی و رانندگی برپا شده است.

مدیر منطقه چهار شهرداری اهواز افزود: در این ماه سفره رحمت خداوند گسترده شده و اوج رحمت و برکت الهی در ماه رمضان و شبهای قدر است. در این ماه درهای رحمت الهی بر روی مومنان باز است و فرصتی برای تقرب الهی و ماه تفکر و اندیشه در اعمال خود و مناجات با خداوند بزرگ است.

 وی همچنین از پاداش الهی این فریضه یاد کرد و با بیان اینکه هر شخصی اگر بتواند فقط یک نفر را افطار دهد، ثواب و اجر زیادی دارد افزود: این نعمت بزرگی است که نصیب ما شده است و انشاءالله بتوانیم از روزه داران بخوبی پذیرایی کنیم.

سعادت هدف از برپایی این مواکب را بنا به فرمایش مقام معظم رهبری (دام ظله العالی) ترویج فرهنگ افطاری ساده در بین شهروندان و مشارکت آنان در این امر خیر بیان کرد.

گفتنی است این مواکب تا پایان ماه مبارک رمضان فعال هستند.

نویسنده خبر: ز. لیموچی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها