اخبار
 انتشار: 04 تیر 1397
   مشاهده: 362

  انجام 66 هزار و 730 مترمربع عملیات اجرای آسفالت سازمان عمران در بهار 97

   مدیر عامل سازمان عمران گفت: در سه ماهه اول امسال مقدار 66730 متر مربع عملیات اجرای آسفالت توسط  اکیپهای آسفالت این سازمان در سطح مناطق هشتگانه شهرداری انجام شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان عمران، عباس دغاغله در ادامه گفت: عملیات اجرای آسفالت خیابانهای سطح شهر بصورت ویژه و جهادی در مناطق کم برخوردار در حال انجام می باشد.
وی توضیح داد: این عملیات در سه ماهه اول امسال در منطقه 2 (پلیس راه قدیم به سمت میدان انقلاب و مسیر انحرافی پل شهید دغاغله ) به مساحت 24330 متر مربع ، در منطقه 3 ( روگذر پل ولایت به سمت شهرک نفت و ملی راه – کوی مهاجرین ) به مساحت 12900 متر مربع ، در منطقه 4 (بلوار کارگر) به مساحت 4600 متر مربع ، در منطقه 5 (کوی ملاشیه) به مساحت 19000 متر مربع و در منطقه 8 (زیرگذر پل جوادالائمه و فلکه بنکداران به سمت کوی مهدیس) به مساحت 5900 متر مربع می باشد.
دغاغله در ادامه افزود: مقدار 4430 تن آسفالت نیز در سه ماه اول سال به خدمات شهری مناطق هشتگانه جهت لکه گیری خیابانها تحویل داده شد.
وی در انتها یادآور شد: عملیات اجرای آسفالت خیابانهای کوی فدک واقع در منطقه سه که از مناطق کم برخوردار می باشد  در دستور کار قرار گرفته و از فردا آغاز می شود.

نویسنده خبر: محمدرضا رشیدبوستانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها