اخبار
 انتشار: 20 تیر 1397
   مشاهده: 434

  آغاز به کار احداث و تکمیل پروژه نیم فاز دوم میدان میوه و تره بار الغدیر

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز از آغاز عملیات اجرایی پروژه تکمیل نیم فاز دوم میدان میوه و تره بار الغدیر با مشارکت بخش خصوصی خبر داد .

به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز صولت احمدی با اعلام این خبر افزود: نیم فاز دوم میدان میوه و تره بار الغدیر شامل 39 غرفه بوده که با احتساب غرفه های ساخته شده پس از تکمیل فاز دوم میدان شامل  70 غرفه می شود .

وی افزود: این پروژه پس از مدتی وقفه مجددا  با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی فعال شده و با احتساب برنامه زمان بندی در نیمه اول سال 98 به بهره برداری خواهد رسید .

احمدی میدان الغدیر را تنها میدان میوه و تره بار شهر اهواز دانست و گفت: احداث نیم فاز دوم میدان میوه و تره بار الغدیر اهواز همچنین فاز سوم میدان الغدیر که طرح اولیه مطالعات آن در دست تهیه است  نقش مهمی در افزایش ظرفیت خدمت رسانی به شهروندان اهوازی خواهد داشت .

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز با اشاره به طرح های مطالعاتی این سازمان گفت: احداث میدان میوه و تره بار در ورودی جاده ماهشهر نیز از جمله پروژه های این سازمان بوده که طرح مطالعاتی آن به زودی آغاز می شود .

صولت احمدی در پایان از طراحی و مطالعه جهت احداث و راه اندازی 40 بازارچه محلی  در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: هدف از احداث این بازارچه ها کاهش سفرهای درون شهری، افزایش امنیت اجتماعی و بالا رفتن امکان دسترسی شهروندان به میوه و تره بار مورد نیاز می باشد تا بتوانیم از این طریق شاهد ارتقاء کیفیت خدمت رسانی به شهروندان محترم اهوازی و در نتیجه افزایش رضایتمندی آنها باشیم . 

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها