اخبار
 انتشار: 06 آذر 1397
   مشاهده: 397

  برگزاری کارگاه آموزشی سامانه یکپارچه املاک کشور ( سیماک )

   به گزارش اداره ارتباطات سازمان فاوا کارگاه آموزشی سیماک با حضور مدیران و کارشناسان شهرداری در محل دانشگاه علمی و کاربردی شهرداری اهواز برگزار شد و امکانات و قابلیتهای جدید و ظرفیت های قابل استفاده آن معرفی شد.

مدیر عامل سازمان فاوا شهرداری اهواز گفت: بعد از استقرار سامانه سیماک در شهرداری منطقه هشت در سال 97 استقرار کامل این سیستم در مجموعه شهرداری اهواز  انجام شد و در ادامه ی آن، زیرسیستم کمیسیون ماده صد جهت انتقال پرونده های دارای تخلف بصورت مکانیزه و ثبت رای کمیسیون به صورت سیستماتیک میسر شد. همچنین آموزش 500 نفر از مهندسین و تجهیز آنها به کارتابل الکترونیک، اتصال اولین دستگاه اجرایی به شهرداری از طریق زیرساخت سیماک را ممکن کرد.

سید مصطفی علوی فاضل در ادامه بیان کرد: علاوه بر تجهیز شهرداری به انواع سامانه ها و سیستم های نرم افزاری می بایست براساس برنامه ریزی مدون ترتیبی اتخاذ شود که خدمات شهرداری به صورت الکترونیک و بدون واسطه به شهروندان محترم ارائه شود.

در ادامه نماینده مجری سیماک نسبت به معرفی بخش ها و امکانات موجود در این سیستم پرداخت و قابلیت اتصال دستگاه های اجرایی جهت انواع استعلامات میان دستگاهی همچنین نحوه واگذاری برخی خدمات به دفاتر پیش خوان را معرفی کرد.

گفتنی است در پایان این جلسه به سوالات شرکت کنندگان توسط مجری طرح پاسخ داده شد.

نویسنده خبر: م. اسدی نیا
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها