اخبار
 انتشار: 24 آذر 1397
   مشاهده: 168

  استقرار سامانه متمرکز و یکپارچه مالی در شهرداری اهواز

   به گزارش اداره ارتباطات سازمان فاوا شهرداری اهواز مدیر عامل سازمان فاوا شهرداری اهواز گفت: سازمان فاوا در راستای شفافیت و فساد ستیزی در فرآیندهای مالی برای نخستین بار اقدام به جمع آوری سیستم های جزیره ای مالی و استقرار یک سیستم متمرکز و یکپارچه مالی کرد.

وی عنوان کرد: مجموعه سیستمهای حسابداری، انبار، اموال، خزانه داری، حقوق و دستمزد و درآمد بصورت یکپارچه و با بانک اطلاعاتی متمرکز جهت انجام کلیه فرآیندهای مالی شهرداری مناطق و شهرداری مرکز بر روی سرورهای مرکز داده سازمان فاوا شهرداری اهواز نصب و در فاز اول سیستمهای انبار و حسابداری به بهره برداری رسید.

سیدمصطفی علوی فاضل در ادامه افزود: اقدام به بروزرسانی و بهبود سیستمهای مالی شهرداری اهواز بدلیل یکپارچه سازی و امنیت در دسترسی به اطلاعات و همچنین موضوع فسادستیزی طبق برنامه ریزی لازم در دو بخش تغییر سیستم های مالی و ارایه خدمات الکترونیک در حال انجام است. در این سیستم جدید اسناد در یک بانک متمرکز و بصورت لحظه ای ثبت و قابل رهگیری بوده و تغییرات هزینه و درامد بصورت آنی قابل رصد می باشند.

مدیر عامل سازمان فاوا در پایان گفت: با تجهیز تمامی سازمانهای شهرداری اهواز به این سیستم،فرآیندهای مالی مکانیزه و ارتباط اسناد مربوطه با شهرداری مرکز و مناطق کاملاً متصل و مرتبط انجام خواهد شد و همچنین فرآیندهای درخواست کالا از انبار و ثبت سند خروج کالا، درخواستهای مرخصی و ماموریت و ثبت در سیستمهای مالی و اداری و سایر فرآیندهای مربوطه در قالب سامانه خدمات الکترونیک کارکنان شهرداری بعنوان مرحله بعدی مکانیزاسیون حوزه اداری و مالی در دست اقدام می باشد.

نویسنده خبر: م. اسدی نیا
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها