اخبار
 انتشار: 28 دی 1397
   مشاهده: 229

  موسوی نژاد: .ویژگی بارز  نمایشگاه گل و گیاه امسال مشارکت بخش خصوصی است

   پنجشنبه عصر دومین نمایشگاه بزرگ گل و گیاه، گیاهان دارویی، نهاده وتجهیزات باغبانی و گردشگری و صنایع دستی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی خوزستان افتتاح شد.
به گزارش سایت شهرداری اهواز، در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که به همت سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز با مشارکت بخش خصوصی برگزار شد، کتانباف شهردار اهواز، سید ناصر موسوی نژاد و محمدجعفر فلسفی اعضای شورای اسلامی شهر و موسوی مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری خوزستان و تنی چند از مدیران شهری حضور داشتند.
سید ناصر موسوی نژاد تعداد غرفه های این نمایشگاه را 200 غرفه اعلام کرد و گفت: در این نمایشگاه 130 غرفه با موضوعات گل و گیاه، 40 غرفه شامل گیاهان دارویی و 30 غرفه نیز به موضوعات میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی اختصاص دارد. ضمن آنکه 10 غرفه نیز به تشکل های مردم نهاد محیط زیست اختصاص دارد.
رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اهواز ادامه داد: یکی از ویژگیهای این نمایشگاه این است که این نمایشگاه بزرگ با مشارکت بخش خصوصی ایجاد شده است و شهرداری هزینه ای نکرده است. این موضوع را به فال نیک می گیریم چون زمینه ساز ورود بخش خصوصی به این حوزه در اهواز است. 
موسوی نژاد با اشاره به سفرهای خود به سایر کلانشهرهای توسعه یافته کشور گفت: در شهرهای دیگر از بالاترین مقام استانی تا بقیه ارگانها در جهت پیشرفت شهرشان اتحاد و همدلی وجود دارد و این مساله زمینه را برای ورود سرمایه گذاران  فراهم می کنند. متاسفانه علیرغم تلاش و اهتمام ویژه شهرداری و شورای پنجم و حمایت های استاندار خوزستان، بعضا شاهد عدم همکاری سایر ارگانهای دولتی در موضوع جذب مشارکت بخش خصوصی هستیم که امیدواریم استاندار خوزستان برای کوتاه شدن فرآیندها دستورات لازم را صادر کنند.
وی با اشاره به استقبال بی نظیر مردم اهواز از این نمایشگاه افزود: امیدوارم مردم اهواز مطالبه گری و نقد سازنده در موضوعات مختلف بویژه در زمینه فضای سبز از ارگانها و شهرداری و شورا را ادامه دهند تا شاهد تحول در همه سطوح در شهر باشیم.
رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اهواز اافزود: ین نتیجه تلاش شبانه روزی مدیریت و کارکنان سازمان پارکها و فضای سبز است و جا دارد از این عزیزان تشکر کنم.
گفتنی است این نمایشگاه از تاریخ 27 دی لغایت 2 بهمن ماه از ساعت 16 الی 22 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی خوزستان، میزبان عموم شهروندان اهوازی است.

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها