اخبار
 انتشار: 30 دی 1397
   مشاهده: 181

  ادامه عملیات احداث پارک 11 هکتاری در منطقه یک شهرداری اهواز

  عملیات احداث پارک 11 هکتاری که با هدف گسترش و توسعه سرانه فضای سبز در زمینی به مساحت 110 هزار مترمربع در ساحل شرقی رودخانه کارون جنب پارک ربیع در حال انجام است.

مهراب فلسفی زاده مدیر منطقه یک شهرداری اهواز با اعلام این خبر گفت: تاسیسات این پارک شامل شبکه معابر داخلی ، پارکینگ ، سرویس بهداشتی ، پارک بازی کودکان ، سیستم روشنایی، محوطه سازی، جاده های دسترسی و دیگرفضاها و امکانات رفاهی خواهد بود .

وی افزود: تاکنون بیش از 30درصد مساحت آن  تسطیح، خاکریزی نباتی و 1700 متر جدول گذاری انجام  شد و آماده اجرای عملیات پیاده روسازی، نصب پایه های روشنایی ، لوله کشی آبیاری فضای سبز و کاشت چمن می باشد.

 

 

 

ایشان یادآور شد : این پارک شامل فضای سبز ، پیست اسکیت خواهد بود که محل بسیار مساعدی جهت تمرینات ورزشی و اوقات فراغت جوانان می باشد .

مدیر منطقه يک شهرداری اهواز خاطر نشان ساخت: هدف مجموعه شهرداری ارائه خدمات بهینه از طریق سالم سازی فضای زندگی و ایجاد محل مناسبی برای تفریح خانواده ها و مسافران می باشد و ظرفیت ساحل کارون و چشم انداز آن می‌تواند در این زمینه بسیار مؤثرو سودمند  باشد و به همین جهت این پارک 11 هکتاری در ساحل شرقی کارون در حال احداث می‌باشد.  

 

نویسنده خبر: م. زنگنه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها