اخبار
 انتشار: 02 بهمن 1397
   مشاهده: 155

  تشکیل پنجمین جلسه کمیته درآمدی سازمان مدیریت پسماند

     مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز اظهار کرد: پنجمین جلسه کمیته درآمدی به منظور ساماندهی و راهکارهای تامین منابع و نحوه وصول مبالغ در آمدی و بررسی موضوع افزایش و جذب در آمدحاصل از بهای خدمات پسماند جهت ارائه خدمات بیشتر و بهتر به شهروندان برگزار شد.
محمدرضاقنواتی با اشاره به واحد درآمد مدیریت پسماند که نقطه عطف این سازمان می باشد، گفت: واحد درآمد رکن اساسی و نوک پیکان یک سازمان به حساب می آید که باید طبق یک برنامه مدون ومستمر و با توجه به ابزارهای اداری و مهمتر از همه همدلی و همکاری و مشارکت همه جانبه را می طلبد.
وی گفت: در بحث وصول درآمد باید مبنای عمل و کار فعال کردن همه ظرفیت های درآمدی قانونی و احقاق حقوق شهرداری باشد.
قنواتی در ادامه تصریح کرد: همکاری و مشارکت ادارات و شرکتهای دولتی شهر اهواز در پرداخت به موقع عوارض بهای خدمات مدیریت پسماند باعث خواهد شد تا مدیریت شهری در اجرای برنامه های خود سریعتر پیشگام شود وشاهد شهری تمیز و خدمات و سرویس دهی بهتری جهت پاکسازی شهر باشیم.
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند در پایان با اشاره به مشکلات این سازمان در پاسخ دادن به انتظارات مردم افزود: این سازمان جهت انجام کارهای زیرساختی و خدماتی بخشی از منابع درآمدی و مالی خود را از طریق اخذ بهای مدیریت پسماند از مردم دریافت می کند و آن را در پروژه های زیرساختی و خدماتی هزینه می کند، به همین دلیل با انتظارات مردم روبروست.


 

نویسنده خبر: فرشته موسوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها