اخبار
 انتشار: 07 بهمن 1397
   مشاهده: 116

  برگزاری سومین یادواره شهید مدافع حرم رضا عادلی در مسجد گلزار بهشت آباد اهواز

   به گزارش اداره ارتباطات سازمان آرامستانهای شهرداری اهواز روز پنج شنبه مورخ 4 بهمن ماه سومین یادواره دلاور مرد عملیاتهای نبل و الزهراء شهید رضا عادلی با حضور پر شور مردم در مسجد گلزار بهشت آباد اهواز برگزار شد.

برپایه این گزارش این مراسم که با مجری گری مجری برتر استان عبدالغفور شیری برگزار شد، جمعی از مدیران و مسئولین استان و شخصیت های نظامی و لشکری حضور داشتند.

در این مراسم ابتدا سردار سرتیب پاسدار میریان رئیس اداره عملیات زمینی ستاد کل نیروهای مسلح سخنرانی نمود و به بیان رشادت های شهیدان مدافع حرم پرداخت و همچنین از دلاور مرد عملیاتهای نبل و الزهرا شهید رضا عادلی سخن کرد.

 در ادامه سردار سرتیپ پاسدار سعید شهنی قائم مقام بنیاد پیشکسوتان دفاع مقدس کشور به بیان از خودگذشتگی رزمندان دفاع مقدس به ویژه رزمندگان و دلاورمردان مدافع حرم صحبت نموذد و اضهار داشت اگر این رشادت ها و دلاوریهای مردان این زمین وجود نداشت در حال حاضر جنگ در ایران و شهرهای مرزی ادامه داشت.

در ادامه مراسم مداح اهل بیت کربلایی مصطفی مروانی مدیحه سرایی کرد و در پایان مراسم با اهدا لوح تقدیر و تندیس از خانواده شهید رضا عادلی تقدیر و تشکر به عمل آمد و از تمبر مراسم که به نام شهبد مزین شده بود رونمایی شد.

نویسنده خبر: محمد منصوری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها