اخبار
 انتشار: 07 بهمن 1397
   مشاهده: 186

  برگزاری دوره فشرده یکروزه مدیریت بحرانهای شهری توسط سازمان بسیج شهرداری

   معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج شهرداری اهواز از برگزاری دوره فشرده یکروزه با موضوع مدیریت بحرانهای شهری در حوزه عملیات روانی خبر داد.
 به گزارش سازمان بسیج شهرداری اهواز معاونت فرهنگی اجتماعی این سازمان در راستای بروز رسانی و آموزشهای ضمن خدمت در جهت ارتقا سطح آگاهی و بینش سیاسی مدیران ارشد و مسئولین شهرداری و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج تابعه اقدام به برگزاری دوره فشرده یکروزه با موضوع مدیریت بحرانهای شهری در حوزه عملیات روانی کرد.

برپایه این گزارش این کارگاه آموزشی با حضوراساتید مجرب وهمچنین  شهردار اهواز و معاونین شهردار و مدیران و معاونین امور اجتماعی و فرهنگی و رؤسای ادارات امور ارتباطات مناطق هشتگانه شهرداری و فرماندهان پایگاه های تابعه وشورای سازمان بسیج شهرداری اهواز در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی فجر برگزار شد.
روغنی زاده معاون فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج شهرداری اهواز و دبیر برگزاری دوره، عناوین وموضوعاتی که توسط اساتید و کارشناسان توانمند ومجرب مورد بحث قرار گرفت را شامل اهمیت وضرورت عملیات روانی  در چهل سالگی انقلاب اسلامی و عملیات روانی دشمن، شیوه عملیات روانی،  عملیات روانی در فضای مجازی، شناخت فضای مجازی وکاربرد آن، روانشناسی و جامعه شناسی مخاطب، بکارگیری مدیریت فرهنگی در عملیات روانی، روحیه خود آوری و نشاط وامید واری به آینده برشمرد .
این مقام مسئول در ادامه گفت: طی هماهنگی لازم با معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری و معاونت فرهنگی سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان برای شرکت کنندگانی که در این دوره و دوره های قبل شرکت کرده اند برگزار شده، گواهی پایان دوره صادر می شود. 
وی در پایان افزود: برگزاری و استمرار چنین دوره هایی مورد استقبال شهردار و مدیران ارشد شهرداری اهواز قرار گرفت.

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها