اخبار
 انتشار: 08 بهمن 1397
   مشاهده: 139

  بررسی مشکلات ترافیکی معاونت های حمل و نقل و ترافیک مناطق هشتگانه شهرداری اهواز

مشکلات ترافیکی معاونت های حمل و نقل و ترافیک مناطق هشتگانه شهرداری اهواز بررسی و برنامه ریزی لازم جهت رفع نواقص و اجرای پروژه های ترافیکی تا پایان سال جاری انجام شد. 

به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز به همراه مدیر کل ایمنی و مهندسی ترافیک و معاونین مناطق هشتگانه شهرداری اهواز و نیز جمعی از کارشناسان مربوطه در سالن جلسات سازمان اتوبوسرانی، مشکلات ترافیکی آن مناطق را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز عنوان کرد: معاونین مناطق هشتگانه می بایست نسبت به رنگ آمیزی جداول به رنگ های سبز و سفید طبق دستورالعمل و کد ابلاغ شده اقدام نمایند. همچنین نرده های پل های عابر پیاده و گاردریل های موجود در سطح مناطق شستشو و رنگ آمیزی شوند.

محمود لویمی اضافه کرد: تمامی مناطق هشتگانه نسبت به رفع نقص چراغ های چشمک زن و نیز جمع آوری سرعتگیرهای پلاستیکی فرسوده، معیوب و غیر ضروری و نیز جمع آوری علائم و تابلوهای راهنمایی فرسوده در سطح شهر اقدام کرده و در اسرع وقت تجهیزات جدید نصب شود.

وی افزود: می بایست هر چه سریعتر در خصوص یکطرفه سازی خیابانهای سطح منطقه چهار شهرداری، مصوبه شورای ترافیک استان اخذ و نیز اقدامات لازم جهت تکمیل پل عابر پیاده نیمه تمام بلوار گلستان انجام شود.

در پایان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز با اشاره به اینکه می بایست تمامی مناطق هشتگانه جهت مسقف سازی پل های عابر پیاده از جنس پلی کربنات استفاده نمایند، تاکید کرد: باید هر چه سریعتر اصلاح هندسی تقاطع پهلوان اجرا شده و مورد بهره برداری قرار گیرد.

 

نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها