اخبار
 انتشار: 10 بهمن 1397
   مشاهده: 140

  دیدارمردمی رئیس شورای شهر و مدیر منطقه یک شهرداری اهواز در مسجد جوادالائمه

  سنواتی رئیس شورای اسلامی شهر اهواز و فلسفی زاده مدیر منطقه یک شهرداری در مسجد جوادالائمه با نمازگزاران دیدار کرد و به بررسی مشکلات شهروندان پرداخت.

به گزارش اداره ارتباطات منطقه یک شهرداری اهواز، در ابتدای این دیدار رئیس شورای اسلامی شهر با اشاره به ملاقات های مکرر مردمی  بیان کرد: دیدارهای مردمی به صورت مکرر و با حضور شهروندان و مدیران مناطق و اعضای شورا در مساجد و فضاهای عمومی در مناطق هشتگانه انجام می شود.

عبدالزهرا سنواتی افزود: در این دیدارها پس از بیان معضلات از طرف شهروندان، مشکلات به سه دسته کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تقسیم شده و مشکلات کوتاه مدت جهت رفع به مدیران ابلاغ می شود و سایر مسایل در برنامه ریزی های آتی در نظر گرفته می شود.

در ادامه مدیر منطقه یک شهرداری اهواز نیز گفت: منطقه یک شهرداری اهواز با توجه به مرکزیت خود از حساسیت خاصی برخوردار است، از این رو کارکنان این منطقه، تمام تلاش خود را برای رفع موانع و معضلات این محدوده انجام می دهند.

مهراب فلسفی زاده با اشاره به مصوبات جلسه با شهروندان در مسجد جوادالائمه عنوان کرد: آسفالت اساسی و لکه گیری معابر، رفت و روب و نظافت به صورت ویژه، رنگ آمیزی جداول و مبلمان شهری و ساماندهی فضای سبز و روشنایی پارکهای محله ای کوی پاداد شهر  از جمله مصوبات این جلسه بود که بزودی آغاز می شود.

 وی در پایان تاکید کرد: قطعاً شهرداری بدون کمک و حمایت مردم قادر به رفع مشکلات نیست. بنابراین امیدواریم شهروندان با مشارکت خود در حوزه های مختلف از قبیل پرداخت عوارض نوسازی و بهای خدمات شهری خدمتگزاران خود در شهرداری را یاری کنند .

همچنین در این جلسه مقرر شد تعمیرات اساسی پل عابر پیاده واقع در بلوار شهید هاشمی انجام شده و  لکه گیری آسفالت خیابانهای 11 غربی پادادشهر، آریاشهر، کوچه شهید جمشیدی، خیابان دباغ زاده، خیابان جراح زاده بین کافی و امام ، خیابان یکم بهداری و... در دستور کار معاونت عمرانی قرار گیرد و با توجه به در خواست های مردمی مصوب شد هرس درختان  خیابان 3 آریا شهر و لایروبی جوی های روباز در سطح منطقه یک انجام شود.

 

نویسنده خبر: م. زنگنه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها