اخبار
 انتشار: 10 بهمن 1397
   مشاهده: 171

  مدیر منطقه 5 درحال امداد رسانی به شهروندان سیل زده رفیع

  رمضان سواری مدیر منطقه 5 شهرداری اهواز (شهردار سابق رفیع ) در حال امداد رسانی به شهروندان شهر رفیع در پی جاری شدن سیل است .

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه پنج ، روز یک‌شنبه 7 بهمن‌ماه سال جاری سامانه بارشی جدیدی در خوزستان فعال شد که بر اساس اطلاعیه‌های سازمان هواشناسی خوزستان و مدیریت بحران استانداری خوزستان سرریز شدن سدها، سیلابی شدن مناطق در حاشیه سدها و طغیان رودخانه در روستاها دور از انتظار نبود و پس از بارش‌های پی‌درپی سیل‌بند شهر رفیع واقع در شهرستان هویزه شکسته شد و روستاهای این شهر به زیر آب رفتند.

رمضان سواری مدیر فعلی منطقه 5 شهرداری اهواز درگذشته در پی شکسته شدن سیل بند در دهه 80 ایشان شهردار رفیع بودند وتوانسته تدابیر و اقدامات شایسته ای اتخاذ و موجب حفظ جان ومال شهروندان شده و از ایجاد بحران جلوگیری بعمل آورند . دراین راستا و با توجه به سوابق اجرایی ایشان از سوی دکتر شریعتی استاندار خوزستان و مدیریت بحران استانداری به عنوان مامور از سوی شهرداری اهواز در ستاد بحران شهر مرزی رفیع عملیات اجرایی کنترل سیل ، امداد و نجات، تخلیه اضطراری، کنترل ترافیک، هشدار و ارتباطات نیز همفکری با نیروهای مردمی ، نیروهای هلال احمر ،نیروهای مسلح و به منظور مدیریت کلیه امکانات در سطح شهر مستقر شده و هم اکنون در حال خدمت رسانی به شهروندان فهیم و ولایت مدار رفیع هستند .

نویسنده خبر: محمد باوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها