اخبار
 انتشار: 12 بهمن 1397
   مشاهده: 354

  برگزاری آیین جشن تکلیف فرزندان دختر کارکنان شهرداری اهواز

  سازمان بسیج شهرداری اهواز از برگزاری آیین جشن تکلیف برای فرزندان دختر کارکنان شهرداری خبر داد.
به گزارش امور ارتباطات سازمان بسیج شهرداری ستاد اقامه نماز و سازمان بسیج شهرداری اهواز برای فرزندان دختر کارکنان شهرداری آیین جشن تکلیف و عبادت برگزار کردند.

برپایه این گزارش این مراسم باحضور برخی از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اهواز و مسئول سازمان بسیج شهرداری در سالن اجتماعات شورای شهر اجرا شد.در این مراسم فرهنگی و معنوی دختران به سن تکلیف کارکنان شهرداری مرکز  ومناطق هشتگانه و معاونتها و سازمانهای تابعه  به همراه والدین خود در برنامه جشن تکلیف که به صورت مفرح و متنوع و در عین حال آموزشی با آیتم های مسابقه برای دختران و پدران و اهدای جوایز و قصه گویی توسط شرکت کنندگان و شعبده بازی اجراشد شرکت کردند.
حجت الاسلام والمسلمین فرخی منش دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری اهواز در این مراسم گفت: با توجه به اینکه مراسم جشن تکلیف ویژه فرزندان کارکنان برای اولین بار است که در شهرداری اجرا می شود خوشبختانه و به لطف خداوند مورد استقبال خانواده ها قرار گرفت .

گفتنی است در این مراسم بسته های فرهنگی شامل کیف و چادر نماز و کتاب  و یک شاخه گل و پرچم خوشرنگ جمهوری اسلامی به دختران کارکنان شهرداری اهداشد و اهدای لوح یادبود از طرف کتانباف شهردار اهواز و اقامه دو رکعت نماز شکر پایان بخش این برنامه فرهنگی ومعنوی بود.

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها