اخبار
 انتشار: 13 بهمن 1397
   مشاهده: 77

  عملکرد آموزش سازمان آتش نشانی

  به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، آتش پاد علی تراب پور رئیس سازمان آتش نشانی در رابطه با عملکرد آموزشی این سازمان در ماه اخیر توضیحاتی ارائه داد: با توجه به فصول سرد سال و نیاز استفاده همشهریان از وسایل گاز سوز، سازمان سعی بر آن داشته با ارائه نکات و آموزش های ایمنی به عموم شهروندان، کمک بسزایی در امر کاهش حوادث و خسارات به شهروندان داشته باشد .
وی در ادامه افزود: این سازمان همچنین با آموزش اصول ایمنی، پیشگیری از بروز حوادث و روش های اطفاء حریق به صورت تئوری و عملی به بیش از 2330 نفر از دانش آموزان مقاطع تحصیلی ، 25 نفر از آتش نشانان شهر های مختلف و همچنین بیش از 60 نفر از پرسنل سازمان ها، ادارات و مراکز خدماتی توانسته است در امر اشاعه فرهنگ ایمنی گام موثری بردارد .
آتش پاد تراب پور در پایان افزود: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با برنامه ریزی و توسعه آموزش های نوین سعی دارد فرهنگ ایمنی در جایگاه واقعی خود قرار گیرد و هر روز شاهد کاهش آمار حوادث باشیم که در این زمینه ، همکاری شهروندان و پیگیری دستگاه های خدمات دهنده شهری موثر خواهد بود . با امید به روز بدون حادثه و حرکت به سمت شهری ایمن و مفرح برای شهروندان گرامی .

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها