اخبار
 انتشار: 13 بهمن 1397
   مشاهده: 162

  آغاز برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری

  به گزارش امور ارتباطات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی، احمد سراج معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز از برگزاری چندین همایش پیاده روی به صورت همزمان به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خبر داد.

احمد سراج با اعلام خبر فوق گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برای اولین بار چندین همایش پیاده روی خانوادگی در اهواز به صورت همزمان اجرا شد.

وی ادامه داد: طبق اطلاع رسانی های قبلی در روز جمعه چهار همایش پیاده روی خانوادگی در مناطق دو، سه، پنج و هفت شهرداری اهواز اجرا شد.

این مقام مسئول با اشاره به استقبال بی نظیر شهروندان از این برنامه ها ادامه داد: صبح روز گذشته سراسر اهواز شاهد چندین همایش مفرح و با نشاط خانوادگی بود.

معاون شهردار خاطر نشان ساخت: مجموعه معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری با اجرای برنامه های ورزشی خانوادگی به جهت تزریق روحیه تفریحی و نشاط به استقبال چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی رفت.

سراج در خصوص برنامه های روز گذشته توضیح داد: برنامه های روز گذشته شامل پیاده روی خانواگی و سپس تجمع در یک نقطه از همان منطقه و اجرای برنامه های شاد توسط گروه های مختلف بوده است. از جمله این برنامه ها هنرنمایی هنرمندان اهوازی در رشته های مختلف مانند موسیقی را می توان نام برد.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز ادامه داد: در همایش های پیاده روی روز گذشته نکات قابل توجه و مهمی وجود داشت از جمله اینکه یکی از گروه های هنری که در همایش پیاده روی خانوادگی منطقه پنج اجرا داشت تا شب قبل از آن در مناطق سیل زده مشغول خدمت رسانی به مردم منطقه بودند و روز جمعه تنها به علت ویژه برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در برنامه همایش شرکت کردند.

سراج به اجرای برنامه های متنوع در همایش های روز گذشته اشاره و تاکید کرد: به طور مثال در همایش پیاده روی اجرا شده در منطقه پنج شاهد برگزاری بازی های بومی و محلی و معرفی آنها به شهروندان بودیم.

این مقام مسئول در پایان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های شبانه روزی معاونین فرهنگی مناطق گفت: همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برنامه های متنوع فراوانی از لحاظ کمی و کیفی ترتیب داده شده که تا پایان بهمن ماه سال جاری این برنامه ها اجرا می شود.

به گزارش اداره ارتباطات، صبح پنجشنبه گذشته یک همایش پیاده روی خانوادگی نیز در سطح منطقه هشت شهرداری اهواز اجرا شد. پس ازاین همایش نیز که با استقبال بسیار مناسب خانواده ها همراه بود به قید قرعه جوایز نفیسی به شرکت کنندگان اهدا شد.

نویسنده خبر: ع. نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها