اخبار
 انتشار: 13 بهمن 1397
   مشاهده: 170

  معاونت فرهنگی میزبان افتتاحیه کنفرانس بین المللی زبان ها و زبان شناسی شد

  به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی، احمد سراج معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز از میزبانی کنفرانس بین المللی زبان ها و زبان شناسی خبرداد.

احمد سراج با اعلام خبر فوق اظهار کرد: معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز میزبان افتتاحیه کنفرانس بین المللی زبان ها و زبان شناسی با حضور ده ها پژوهشگر این رشته از سراسر کشورهای جهان در محل تالار شهید جمالپور بود.

وی در آیین افتتاحیه ضمن خوش آمدگویی به میهمانان کنفرانس عنوان کرد: اینجانب حضور پژوهشگران کنفرانس را در اهواز که شاهد زندگی مسالمت آمیز سایر اقوام بوده و این شهر به عنوان رنگین کمان اقوام غیور ایرانی شناخته می شود را گرامی میدارم.

وی ادامه داد: این روزها شاهد روزهای شادمانی ملت ایرانیم چرا که در ایام چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به سر می بریم.

سراج افزود: به عنوان یک جوان نسل سوم به این انقلاب شکوهمند افتخار می کنم.

به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی پس از برنامه افتتاحیه جهت آشنایی میهمانان بین المللی این کنفرانس سری برنامه هایی مانند تور اهواز گردی برای آنها اجرا شد. همچنین به تمامی شرکت کنندگان هدایایی با محوریت اهواز و چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی اهدا شد.

نویسنده خبر: ع. نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها