اخبار
 انتشار: 13 بهمن 1397
   مشاهده: 116

  برگزاری دوره آموزشی کاشت و نگهداری فرش گل و باغچه های صخره ای


به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ از روز دوشنبه پانزدهم بهمن ماه به مدت 10 روز، کارگاه تئوری و عملی دوره آموزشی کاشت و نگهداری فرش گل و باغچه های صخره ای ویژه مسئولین فضای سبز و مسئولین نواحی مناطق هشتگانه در سایت آموزش سازمان پارکها برگزار می شود.

رئیس اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز اعلام کرد: از روز دوشنبه پانزدهم بهمن ماه به مدت 10 روز، کارگاه تئوری و عملی دوره آموزشی کاشت و نگهداری فرش گل و باغچه های صخره ای ویژه مسئولین فضای سبز و مسئولین نواحی مناطق هشتگانه در سایت آموزش سازمان پارکها برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این کارگاه به صورت تئوری و عملی اجرایی در سایت جدید آموزش سازمان پارکها برگزار می‌شود و شرکت در این کارگاه برای همه مسئولین فضای سبز و نواحی مناطق هشتگانه الزامی می باشد افزود: مدرس این کارگاه آقای حسین حویزاوی مدیر دفتر فنی سازمان پارکها می‌باشد که طی 10 روز به مدت زمان 22 ساعت، بصورت تئوری و عملی در سایت آموزشی سازمان پارکها به تدریس مسئولین فضای سبز و نواحی مناطق هشتگانه می پردازد.
این مقام مسئول در پایان با اشاره به سرفصل های این کارگاه خاطرنشان ساخت: آماده سازی بستر کاشت فرش گل و باغچه های صخره ای، نهاده های مورد نیاز فرش گل و باغچه های صخره ای، آشنایی با انواع گیاهان مناسب و مورد نیاز فرش گل و باغچه های صخره ای، اصول ایجاد فرش گل و باغچه های صخره ای، آشنایی با طرح های مختلف فرش گل و باغچه های صخره ای و اصول نگهداری از فرش گل و باغچه های صخره ای در این کارگاه آموزش داده خواهد شد.

گفتنی است سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز با هدف بالا بردن سطح دانش کارشناسان، مسئولین فضای سبز و نواحی مناطق هشتگانه اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی دوره ای می نماید.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها