اخبار
 انتشار: 15 بهمن 1397
   مشاهده: 122

  بیش از یکهزارو 500 متر مربع از عرصه ی سبز منطقه شش خاکریزی و تسطیح شد

  محمد عتاب اهوازی مدیر منطقه شش شهرداری از تسطیح بیش ازیک هزار و 500 متر مربع عرصه سبز منطقه جهت آماده سازی برای کاشت پوشش گیاهی خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه شش اهواز ، محمد عتاب اهوازی مدیر منطقه گفت: انجام عملیات تسطیح و آماده سازی بستر مناسب برای کاشت با هدف رسیدن به سرانه فضای سبز مطلوب شهری و ایجاد چشم انداز زیبا در سیمای ظاهری شهر توسط واحد فضای سبز حوزه خدمات شهری منطقه در دست اقدام قرار گرفت .

وی در ادامه افزود: تا کنون بیش از یک هزار و 500 متر مربع از عرصه های سبز کوی سیاحی، پارک شهید سبحانی و عرصه سبز جنب پل علوی برای کاشت و توسعه پوشش گیاهی گوناگون تسطیح و بسترسازی شد.

محمد عتاب اهواز با اشاره بر اهمیت رسیدگی به فضای سبز و توسعه آن برای رسیدن به اهدافی چون تلطیف هوا ، ایجاد شادابی در فضای شهر، تامین رفاه و آسایش مردم و در نهایت رسیدن به سرانه فضای سبز مطلوب بیان کرد: فضاهای سبز هم از دیدگاه تامین نیاز های زیست محیطی شهرنشینان و هم از نظر تامین فضاهای فراغتی و بستر ارتباط و تعامل اجتماعی آن جایگاهی در خور اهمیت دارد بنابراین رسیدگی به آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باید در اولویت فعالیت ها قرار بگیرد .

نویسنده خبر: سلیمه حمادی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها